bookwyrm - en to lt translation catalogue (1375 entries)

en: 
            Scan Barcode
lt: 
            Nuskaityti barkodą

en: %(count)s edition | %(count)s editions
lt[0]: %(count)s leidimas
lt[1]: %(count)s leidimai
lt[2]: %(count)s leidimai
lt[3]: %(count)s leidimai

en: %(counter)s following
lt: %(counter)s seka

en: %(current_year)s Reading Goal
lt: %(current_year)s skaitymo tikslas

en: %(display_count)s domain needs review | %(display_count)s domains need review
lt[0]: %(display_count)s domeną reikia peržiūrėti
lt[1]: %(display_count)s domenus reikia peržiūrėti
lt[2]: %(display_count)s domenus reikia peržiūrėti
lt[3]: %(display_count)s domenus reikia peržiūrėti

en: %(display_count)s invite request | %(display_count)s invite requests
lt[0]: %(display_count)s prašymas pakviesti
lt[1]: %(display_count)s prašymai pakviesti
lt[2]: %(display_count)s prašymų pakviesti
lt[3]: %(display_count)s prašymai pakviesti

en: %(display_count)s open report | %(display_count)s open reports
lt[0]: %(display_count)s atvira ataskaita
lt[1]: %(display_count)s atviros ataskaitos
lt[2]: %(display_count)s atviros ataskaitos
lt[3]: %(display_count)s atvirų ataskaitų

en: %(display_count)s user | %(display_count)s users
lt[0]: %(display_count)s narys
lt[1]: %(display_count)s nariai
lt[2]: %(display_count)s narių
lt[3]: %(display_count)s nariai

en: %(display_counter)s item failed to import. | %(display_counter)s items failed to import.
lt[0]: %(display_counter)s nepavyko importuoti.
lt[1]: %(display_counter)s nepavyko importuoti.
lt[2]: %(display_counter)s nepavyko importuoti.
lt[3]: %(display_counter)s nepavyko importuoti.

en: %(display_counter)s item needs manual approval. | %(display_counter)s items need manual approval.
lt[0]: %(display_counter)s reikia manualaus patvirtinimo.
lt[1]: %(display_counter)s reikia manualaus patvirtinimo.
lt[2]: %(display_counter)s reikia manualaus patvirtinimo.
lt[3]: %(display_counter)s reikia manualaus patvirtinimo.

en: %(display_name)s left %(ratings_total)s rating, <br />their average rating is %(rating_average)s | %(display_name)s left %(ratings_total)s ratings, <br />their average rating is %(rating_average)s
lt[0]: %(display_name)s įvertino %(ratings_total)s knygų, <br />vidutinis įvertinimas %(rating_average)s
lt[1]: %(display_name)s įvertino %(ratings_total)s knygų, <br />vidutinis įvertinimas %(rating_average)s
lt[2]: %(display_name)s įvertino %(ratings_total)s knygų, <br />vidutinis įvertinimas %(rating_average)s
lt[3]: %(display_name)s įvertino %(ratings_total)s knygų, <br />vidutinis įvertinimas %(rating_average)s

en: %(display_name)s set a goal of reading %(goal)s book in %(year)s,<br /> and achieved %(goal_percent)s%% of that goal | %(display_name)s set a goal of reading %(goal)s books in %(year)s,<br /> and achieved %(goal_percent)s%% of that goal
lt[0]: %(year)s metais, %(display_name)s nusistatė perskaityti %(goal)s knygą<br /> ir pasiekė šio tikslo %(goal_percent)s%%
lt[1]: %(year)s metais, %(display_name)s nusistatė perskaityti %(goal)s knygas<br /> ir pasiekė šio tikslo %(goal_percent)s%%
lt[2]: %(year)s metais, %(display_name)s nusistatė perskaityti %(goal)s knygų<br /> ir pasiekė šio tikslo %(goal_percent)s%%
lt[3]: %(year)s metais, %(display_name)s nusistatė perskaityti %(goal)s knygas<br /> ir pasiekė šio tikslo %(goal_percent)s%%

en: %(format)s, %(pages)s pages
lt: %(format)s, %(pages)s psl.

en: %(formatted_count)s book | %(formatted_count)s books
lt[0]: %(formatted_count)s knyga
lt[1]: %(formatted_count)s knygos
lt[2]: %(formatted_count)s knygų
lt[3]: %(formatted_count)s knygos

en: %(formatted_review_count)s review | %(formatted_review_count)s reviews
lt[0]: %(formatted_review_count)s atsiliepimas
lt[1]: %(formatted_review_count)s atsiliepimai
lt[2]: %(formatted_review_count)s atsiliepimai
lt[3]: %(formatted_review_count)s atsiliepimų

en: %(half_rating)s star | %(half_rating)s stars
lt[0]: %(half_rating)s žvaigždutė
lt[1]: %(half_rating)s žvaigždutės
lt[2]: %(half_rating)s žvaigždutės
lt[3]: %(half_rating)s žvaigždučių

en: %(languages)s language
lt: %(languages)s kalba

en: %(list_name)s, a list by %(owner)s
lt: %(list_name)s, sąrašą sudarė %(owner)s

en: %(list_name)s, a list by %(owner)s on %(site_name)s
lt: %(list_name)s, sąrašą sudarė %(owner)s, per %(site_name)s

en: %(mutuals)s follower you follow | %(mutuals)s followers you follow
lt[0]: Sekate %(mutuals)s bendrą žmogų
lt[1]: Sekate %(mutuals)s bendrus žmones
lt[2]: Sekate %(mutuals)s bendrų žmonių
lt[3]: Sekate %(mutuals)s bendrų žmonių

en: %(mutuals_display)s follower you follow | %(mutuals_display)s followers you follow
lt[0]: %(mutuals_display)s sekėjas, kurį sekate jūs
lt[1]: %(mutuals_display)s sekėjai, kuriuos sekate jūs
lt[2]: %(mutuals_display)s sekėjai, kuriuos sekate jūs
lt[3]: %(mutuals_display)s sekėjai, kuriuos sekate jūs

en: %(name)s hasn't set a reading goal for %(year)s.
lt: %(name)s nenustatė %(year)s m. skaitymo tikslo.

en: %(name)s registration is closed
lt: %(name)s – registracija uždaryta

en: %(num)d book - by %(user)s | %(num)d books - by %(user)s
lt[0]: %(num)d knyga %(user)s
lt[1]: %(num)d knygos %(user)s
lt[2]: %(num)d knygos %(user)s
lt[3]: %(num)d knygos %(user)s

en: %(pages)s pages
lt: %(pages)s psl.

en: %(percent)s%% complete!
lt: %(percent)s%% baigta!

en: %(rating)s star | %(rating)s stars
lt[0]: %(rating)s žvaigždutė
lt[1]: %(rating)s žvaigždutės
lt[2]: %(rating)s žvaigždutės
lt[3]: %(rating)s žvaigždučių

en: %(result_count)s result found | %(result_count)s results found
lt[0]: Rastas %(result_count)s rezultatas
lt[1]: Rasti %(result_count)s rezultatai
lt[2]: Rasti %(result_count)s rezultatai
lt[3]: Rasta %(result_count)s rezultatų

en: %(shared_books)s book on your shelves | %(shared_books)s books on your shelves
lt[0]: %(shared_books)s knyga jūsų lentynoje
lt[1]: %(shared_books)s knygos jūsų lentynose
lt[2]: %(shared_books)s knygų jūsų lentynose
lt[3]: %(shared_books)s knygų jūsų lentynose

en: %(site_name)s home page
lt: %(site_name)s pagrindinis puslapis

en: %(site_name)s is part of <em>BookWyrm</em>, a network of independent, self-directed communities for readers. While you can interact seamlessly with users anywhere in the <a href="https://joinbookwyrm.com/instances/" target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">BookWyrm network</a>, this community is unique.
lt: %(site_name)s yra <em>BookWyrm</em>dalis – skaitytojų bendruomenių nepriklausomas tinklas. Tai unikali bendruomenė ir čia galite lengvai bendrauti su <a href="https://joinbookwyrm.com/instances/" target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">BookWyrm tinklo</a> nariais.

en: %(site_name)s search
lt: %(site_name)s paieška

en: %(site_name)s's moderators and administrators keep the site up and running, enforce the <a href="%(coc_path)s">code of conduct</a>, and respond when users report spam and bad behavior.
lt: Svetainės %(site_name)s moderatoriai ir administratoriai nuolat atnaujina puslapį, laikosi <a href="%(coc_path)s">elgsenos susitarimo</a> ir atsako, kai naudotojai praneša apie brukalą ir blogą elgesį.

en: %(username)s has no followers
lt: %(username)s neturi sekėjų

en: %(username)s has read <a href="%(path)s">%(read_count)s of %(goal_count)s books</a>.
lt: %(username)s perskaitė <a href="%(path)s">%(read_count)s iš %(goal_count)s knygų</a>.

en: %(username)s isn't following any users
lt: %(username)s nieko neseka

en: %(username)s's %(year)s Books
lt: %(username)s – %(year)s m. knygos

en: %(username)s's books
lt: %(username)s – knygos

en: %(value)s is not a valid remote_id
lt: %(value)s yra negaliojantis remote_id

en: %(value)s is not a valid username
lt: %(value)s yra negaliojantis naudotojo vardas

en: %(year)s <em>in the books</em>
lt: %(year)s <em>knygos</em>

en: %(year)s Reading Goal
lt: %(year)s skaitymo tikslas

en: %(year)s Reading Progress
lt: %(year)s m. skaitymo progresas

en: %(year)s in the books
lt: %(year)s metai knygomis

en: (%(review_count)s review) | (%(review_count)s reviews)
lt[0]: (%(review_count)s atsiliepimas)
lt[1]: (%(review_count)s atsiliepimai)
lt[2]: (%(review_count)s atsiliepimų)
lt[3]: (%(review_count)s atsiliepimai)

en: (No page data was available for %(no_page_number)s book) | (No page data was available for %(no_page_number)s books)
lt[0]: (Puslapio duomenys negalimi %(no_page_number)s knygai)
lt[1]: (Puslapio duomenys negalimi %(no_page_number)s knygoms)
lt[2]: (Puslapio duomenys negalimi %(no_page_number)s knygų)
lt[3]: (Puslapio duomenys negalimi %(no_page_number)s knygoms)

en: (Optional)
lt: (Nebūtina)

en: (Page %(page)s
lt: (Psl. %(page)s

en: (Recommended if registration is open)
lt: (Rekomenduojama, jei leidžiama registruotis)

en: (View reports)
lt: (Peržiūrėti ataskaitas)

en: (published %(pub_year)s)
lt: (leidmo metai %(pub_year)s)

en: (showing %(start)s-%(end)s)
lt: (rodoma %(start)s–%(end)s)

en: 2FA check
lt: 2FA patikra

en: 2FA is available
lt: Galima naudotis 2FA

en: <a href="%(book_path)s"><em>%(title)s</em></a> has the most divisive ratings of any book on %(site_name)s.
lt: <a href="%(book_path)s"><em>%(title)s</em></a> labiausiai kontroversiškai reitinguota %(site_name)s.

en: <a href="%(book_path)s"><em>%(title)s</em></a> is %(site_name)s's most beloved book, with an average rating of %(rating)s out of 5.
lt: <a href="%(book_path)s"><em>%(title)s</em></a> yra %(site_name)s's mėgstamiausia knyga, kurios vidutinis įvertinimas yra %(rating)s iš 5.

en: <a href="%(path)s">%(title)s</a> by
lt: <a href="%(path)s">%(title)s</a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> <a href="%(related_path)s">replied</a> to your <a href="%(parent_path)s">comment on <em>%(book_title)s</em></a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> <a href="%(related_path)s">atsakė</a> į jūsų <a href="%(parent_path)s"><em>%(book_title)s</em> komentarą</a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> <a href="%(related_path)s">replied</a> to your <a href="%(parent_path)s">quote from <em>%(book_title)s</em></a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> <a href="%(related_path)s">atsakė</a> į jūsų <a href="%(parent_path)s"><em>%(book_title)s</em> citatą</a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> <a href="%(related_path)s">replied</a> to your <a href="%(parent_path)s">review of <em>%(book_title)s</em></a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> <a href="%(related_path)s">atsakė</a> į jūsų <a href="%(parent_path)s"><em>%(book_title)s</em> apžvalgą</a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> <a href="%(related_path)s">replied</a> to your <a href="%(parent_path)s">status</a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> <a href="%(related_path)s">atsakė</a> į jūsų <a href="%(parent_path)s">būseną</a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> accepted your invitation to join group "<a href="%(group_path)s">%(group_name)s</a>"
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> priėmė jūsų kvietimą prisijungti prie grupės „<a href="%(group_path)s">%(group_name)s</a>“

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> added <em><a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a></em> and <em><a href="%(second_book_path)s">%(second_book_title)s</a></em> to your list "<a href="%(list_path)s">%(list_name)s</a>"
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> pridėjo <em><a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a></em> ir <em><a href="%(second_book_path)s">%(second_book_title)s</a></em> į jūsų sąrašą „<a href="%(list_path)s">%(list_name)s</a>“

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> added <em><a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a></em> to your list "<a href="%(list_path)s">%(list_name)s</a>"
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> pridėjo <em><a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a></em> į jūsų sąrašą „<a href="%(list_path)s">%(list_name)s</a>“

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> added <em><a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a></em>, <em><a href="%(second_book_path)s">%(second_book_title)s</a></em>, and %(display_count)s other book to your list "<a href="%(list_path)s">%(list_name)s</a>" | <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> added <em><a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a></em>, <em><a href="%(second_book_path)s">%(second_book_title)s</a></em>, and %(display_count)s other books to your list "<a href="%(list_path)s">%(list_name)s</a>"
lt[0]: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> pridėjo <em><a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a></em>, <em><a href="%(second_book_path)s">%(second_book_title)s</a></em> ir %(display_count)s kitą knygą į jūsų sąrašą „<a href="%(list_path)s">%(list_name)s</a>“
lt[1]: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> pridėjo <em><a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a></em>, <em><a href="%(second_book_path)s">%(second_book_title)s</a></em> ir %(display_count)s kitas knygas į jūsų sąrašą „<a href="%(list_path)s">%(list_name)s</a>“
lt[2]: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> pridėjo <em><a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a></em>, <em><a href="%(second_book_path)s">%(second_book_title)s</a></em> ir %(display_count)s kitų knygų į jūsų sąrašą „<a href="%(list_path)s">%(list_name)s</a>“
lt[3]: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> pridėjo <em><a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a></em>, <em><a href="%(second_book_path)s">%(second_book_title)s</a></em> ir %(display_count)s kitas knygas į jūsų sąrašą „<a href="%(list_path)s">%(list_name)s</a>“

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> added a book to one of your lists
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> pridėjo knygą į vieną iš jūsų sąrašų

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> and %(other_user_display_count)s others accepted your invitation to join group "<a href="%(group_path)s">%(group_name)s</a>"
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> ir %(other_user_display_count)s priėmė jūsų pakvietimą prisijungti prie grupės „<a href="%(group_path)s">%(group_name)s</a>“

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> and %(other_user_display_count)s others boosted your <a href="%(related_path)s">comment on <em>%(book_title)s</em></a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> ir %(other_user_display_count)s kitų asmenų populiarino jūsų <a href="%(related_path)s">komentarą apie knygą <em>%(book_title)s</em></a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> and %(other_user_display_count)s others boosted your <a href="%(related_path)s">quote from <em>%(book_title)s</em></a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> ir %(other_user_display_count)s kitų asmenų populiarino jūsų <a href="%(related_path)s">citatą iš knygos <em>%(book_title)s</em></a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> and %(other_user_display_count)s others boosted your <a href="%(related_path)s">review of <em>%(book_title)s</em></a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> ir %(other_user_display_count)s kitų asmenų populiarino jūsų <em>%(book_title)s</em> <a href="%(related_path)s">apžvalgą</a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> and %(other_user_display_count)s others boosted your <a href="%(related_path)s">status</a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> ir %(other_user_display_count)s kitų asmenų populiarino jūsų <a href="%(related_path)s">būseną</a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> and %(other_user_display_count)s others followed you
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> ir %(other_user_display_count)s kiti jus seka

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> and %(other_user_display_count)s others have left your group "<a href="%(group_path)s">%(group_name)s</a>"
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> ir %(other_user_display_count)s kiti paliko jūsų grupę „<a href="%(group_path)s">%(group_name)s</a>“

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> and %(other_user_display_count)s others liked your <a href="%(related_path)s">comment on <em>%(book_title)s</em></a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> ir %(other_user_display_count)s kitų asmenų mėgsta jūsų <a href="%(related_path)s">komentarą apie knygą <em>%(book_title)s</em></a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> and %(other_user_display_count)s others liked your <a href="%(related_path)s">quote from <em>%(book_title)s</em></a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> ir %(other_user_display_count)s kitų asmenų mėgsta jūsų <a href="%(related_path)s">citatą iš knygos <em>%(book_title)s</em></a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> and %(other_user_display_count)s others liked your <a href="%(related_path)s">review of <em>%(book_title)s</em></a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> ir %(other_user_display_count)s kitų asmenų mėgsta jūsų <em>%(book_title)s</em> <a href="%(related_path)s">apžvalgą</a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> and %(other_user_display_count)s others liked your <a href="%(related_path)s">status</a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> ir %(other_user_display_count)s kitų asmenų mėgsta jūsų <a href="%(related_path)s">būseną</a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> and <a href="%(second_user_link)s">%(second_user)s</a> accepted your invitation to join group "<a href="%(group_path)s">%(group_name)s</a>"
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> ir <a href="%(second_user_link)s">%(second_user)s</a> priėmė jūsų pakvietimą prisijungti prie grupės „<a href="%(group_path)s">%(group_name)s</a>“

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> and <a href="%(second_user_link)s">%(second_user)s</a> boosted your <a href="%(related_path)s">comment on <em>%(book_title)s</em></a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> ir <a href="%(second_user_link)s">%(second_user)s</a> populiarino jūsų <a href="%(related_path)s">komentarą apie knygą <em>%(book_title)s</em></a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> and <a href="%(second_user_link)s">%(second_user)s</a> boosted your <a href="%(related_path)s">quote from <em>%(book_title)s</em></a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> ir <a href="%(second_user_link)s">%(second_user)s</a> populiarino jūsų <a href="%(related_path)s"> citatą iš knygos <em>%(book_title)s</em></a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> and <a href="%(second_user_link)s">%(second_user)s</a> boosted your <a href="%(related_path)s">review of <em>%(book_title)s</em></a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> ir <a href="%(second_user_link)s">%(second_user)s</a> populiarino jūsų <em>%(book_title)s</em> <a href="%(related_path)s">apžvalgą</a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> and <a href="%(second_user_link)s">%(second_user)s</a> boosted your <a href="%(related_path)s">status</a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> ir <a href="%(second_user_link)s">%(second_user)s</a> populiarino jūsų <a href="%(related_path)s">būseną</a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> and <a href="%(second_user_link)s">%(second_user)s</a> followed you
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> ir <a href="%(second_user_link)s">%(second_user)s</a> jus seka

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> and <a href="%(second_user_link)s">%(second_user)s</a> have left your group "<a href="%(group_path)s">%(group_name)s</a>"
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> ir <a href="%(second_user_link)s">%(second_user)s</a> paliko jūsų grupę „<a href="%(group_path)s">%(group_name)s</a>“

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> and <a href="%(second_user_link)s">%(second_user)s</a> liked your <a href="%(related_path)s">comment on <em>%(book_title)s</em></a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> ir <a href="%(second_user_link)s">%(second_user)s</a> mėgsta jūsų <a href="%(related_path)s">komentarą apie knygą <em>%(book_title)s</em></a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> and <a href="%(second_user_link)s">%(second_user)s</a> liked your <a href="%(related_path)s">quote from <em>%(book_title)s</em></a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> ir <a href="%(second_user_link)s">%(second_user)s</a> mėgsta jūsų <a href="%(related_path)s"> citatą iš knygos <em>%(book_title)s</em></a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> and <a href="%(second_user_link)s">%(second_user)s</a> liked your <a href="%(related_path)s">review of <em>%(book_title)s</em></a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> ir <a href="%(second_user_link)s">%(second_user)s</a> mėgsta jūsų <em>%(book_title)s</em> <a href="%(related_path)s">apžvalgą</a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> and <a href="%(second_user_link)s">%(second_user)s</a> liked your <a href="%(related_path)s">status</a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> ir <a href="%(second_user_link)s">%(second_user)s</a> mėgsta jūsų <a href="%(related_path)s">būseną</a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> boosted your <a href="%(related_path)s">comment on <em>%(book_title)s</em></a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> populiarino jūsų <a href="%(related_path)s">komentarą apie knygą <em>%(book_title)s</em></a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> boosted your <a href="%(related_path)s">quote from <em>%(book_title)s</em></a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> populiarino jūsų <a href="%(related_path)s">citatą iš knygos <em>%(book_title)s</em></a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> boosted your <a href="%(related_path)s">review of <em>%(book_title)s</em></a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> populiarino jūsų <em>%(book_title)s</em> <a href="%(related_path)s">apžvalgą</a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> boosted your <a href="%(related_path)s">status</a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> populiarino jūsų <a href="%(related_path)s">būseną</a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> followed you
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> jus seka

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> has left your group "<a href="%(group_path)s">%(group_name)s</a>"
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> paliko grupę „<a href="%(group_path)s">%(group_name)s</a>“

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> invited you to join the group "<a href="%(group_path)s">%(group_name)s</a>"
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> pakvietė jus prisijungti prie grupės „<a href="%(group_path)s">%(group_name)s</a>“

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> liked your <a href="%(related_path)s">comment on <em>%(book_title)s</em></a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> mėgsta jūsų <a href="%(related_path)s">komentarą apie knygą <em>%(book_title)s</em></a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> liked your <a href="%(related_path)s">quote from <em>%(book_title)s</em></a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> mėgsta jūsų <a href="%(related_path)s">citatą iš knygos <em>%(book_title)s</em></a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> liked your <a href="%(related_path)s">review of <em>%(book_title)s</em></a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> mėgsta jūsų <a href="%(related_path)s">apžvalgą apie knygą <em>%(book_title)s</em></a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> liked your <a href="%(related_path)s">status</a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> mėgsta jūsų <a href="%(related_path)s">būseną</a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> mentioned you in a <a href="%(related_path)s">comment on <em>%(book_title)s</em></a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> paminėjo jus <a href="%(related_path)s"> <em>%(book_title)s</em> komentare</a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> mentioned you in a <a href="%(related_path)s">quote from <em>%(book_title)s</em></a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> paminėjo jus <a href="%(related_path)s"> <em>%(book_title)s</em> citatoje</a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> mentioned you in a <a href="%(related_path)s">review of <em>%(book_title)s</em></a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> paminėjo jus <a href="%(related_path)s"> <em>%(book_title)s</em> apžvalgoje</a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> mentioned you in a <a href="%(related_path)s">status</a>
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> paminėjo jus <a href="%(related_path)s">būsenoje</a>

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> sent you a follow request
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> jums atsiuntė užklausą

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> suggested adding <em><a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a></em> and <em><a href="%(second_book_path)s">%(second_book_title)s</a></em> to your list "<a href="%(list_curate_path)s">%(list_name)s</a>"
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> pasiūlė pridėti <em><a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a></em> ir <em><a href="%(second_book_path)s">%(second_book_title)s</a></em> į jūsų sąrašą „<a href="%(list_curate_path)s">%(list_name)s</a>“

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> suggested adding <em><a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a></em> to your list "<a href="%(list_curate_path)s">%(list_name)s</a>"
lt: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> pasiūlė pridėti <em><a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a></em> į jūsų sąrašą „<a href="%(list_curate_path)s">%(list_name)s</a>“

en: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> suggested adding <em><a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a></em>, <em><a href="%(second_book_path)s">%(second_book_title)s</a></em>, and %(display_count)s other book to your list "<a href="%(list_curate_path)s">%(list_name)s</a>" | <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> suggested adding <em><a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a></em>, <em><a href="%(second_book_path)s">%(second_book_title)s</a></em>, and %(display_count)s other books to your list "<a href="%(list_curate_path)s">%(list_name)s</a>"
lt[0]: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> pasiūlė pridėti <em><a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a></em>, <em><a href="%(second_book_path)s">%(second_book_title)s</a></em> ir %(display_count)s kitą knygą į jūsų sąrašą „<a href="%(list_curate_path)s">%(list_name)s</a>“
lt[1]: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> pasiūlė pridėti <em><a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a></em>, <em><a href="%(second_book_path)s">%(second_book_title)s</a></em> ir %(display_count)s kitas knygas į jūsų sąrašą „<a href="%(list_curate_path)s">%(list_name)s</a>“
lt[2]: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> pasiūlė pridėti <em><a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a></em>, <em><a href="%(second_book_path)s">%(second_book_title)s</a></em> ir %(display_count)s kitų knygų į jūsų sąrašą „<a href="%(list_curate_path)s">%(list_name)s</a>“
lt[3]: <a href="%(related_user_link)s">%(related_user)s</a> pasiūlė pridėti <em><a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a></em>, <em><a href="%(second_book_path)s">%(second_book_title)s</a></em> ir %(display_count)s kitų knygų į jūsų sąrašą „<a href="%(list_curate_path)s">%(list_name)s</a>“

en: <a href="%(user_path)s">%(username)s</a> commented on <a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a>
lt: <a href="%(user_path)s">%(username)s</a> pakomentavo prie knygos <a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a>

en: <a href="%(user_path)s">%(username)s</a> finished reading <a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a>
lt: <a href="%(user_path)s">%(username)s</a> perskaitė <a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a>

en: <a href="%(user_path)s">%(username)s</a> quoted <a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a>
lt: <a href="%(user_path)s">%(username)s</a> citavo <a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a>

en: <a href="%(user_path)s">%(username)s</a> rated <a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a>
lt: <a href="%(user_path)s">%(username)s</a> įvertino <a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a>

en: <a href="%(user_path)s">%(username)s</a> reviewed <a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a>
lt: <a href="%(user_path)s">%(username)s</a> apžvelgė <a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a>

en: <a href="%(user_path)s">%(username)s</a> says:
lt: <a href="%(user_path)s">%(username)s</a> sako:

en: <a href="%(user_path)s">%(username)s</a> started reading <a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a>
lt: <a href="%(user_path)s">%(username)s</a> pradėjo skaityti <a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a>

en: <a href="%(user_path)s">%(username)s</a> wants to read <a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a>
lt: <a href="%(user_path)s">%(username)s</a> nori perskaityti <a href="%(book_path)s">%(book_title)s</a>

en: <em>%(display_name)s’s</em> year of reading
lt: <em>%(display_name)s’s</em> skaitymo metai

en: <em>No notes</em>
lt: <em>Užrašų nėra</em>

en: <strong>%(account)s</strong> could not be found or <code>%(remote_domain)s</code> does not support identity discovery
lt: <strong>%(account)s</strong> nerastas arba <code>%(remote_domain)s</code> nepalaiko identiteto tikrinimo

en: <strong>%(account)s</strong> has blocked you
lt: <strong>%(account)s</strong> jus užblokavo

en: <strong>%(account)s</strong> is not a valid username
lt: <strong>%(account)s</strong> vardas negalioja

en: <strong>%(account)s</strong> was found but <code>%(remote_domain)s</code> does not support 'remote follow'
lt: <strong>%(account)s</strong> rastas, bet <code>%(remote_domain)s</code> nepalaiko „nuotolinio sekimo“

en: <strong>%(pages)s</strong> pages
lt: <strong>%(pages)s</strong> puslapiai

en: <strong>To Read</strong>, <strong>Currently Reading</strong>, <strong>Read</strong>, and <strong>Stopped Reading</strong> are default shelves. When you change the reading status of a book it will automatically be moved to the matching shelf. A book can only be on one default shelf at a time.
lt: Pagrindinės lentynos: <strong>Planuoju perskaityti</strong>, <strong>Skaitau šiuo metu</strong>, <strong>Perskaičiau</strong> ir <strong>Nustojau skaityti</strong>. Kai keičiate knygos skaitymo statusą, knyga bus automatiškai perkelta į tam skirtą lentyną. Vienu metu knyga gali būti tik vienoje lentynoje.

en: @%(reporter)s has flagged a link domain for moderation.
lt: @%(reporter)s pažymėjo domeną moderuoti.

en: @%(reporter)s has flagged behavior by @%(reportee)s for moderation.
lt: @%(reporter)s pažymėjo apie @%(reportee)s veiklą moderuoti.

en: A <a href="%(book_path)s">different edition</a> of this book is on your <a href="%(shelf_path)s">%(shelf_name)s</a> shelf.
lt: <a href="%(book_path)s">kitas</a> šios knygos leidimas yra jūsų <a href="%(shelf_path)s">%(shelf_name)s</a> lentynoje.

en: A confirmation code has been sent to the email address you used to register your account.
lt: Į paskyros registracijai naudotą el. paštą buvo išsiųstas patvirtinimo kodas.

en: A link to reset your password will be sent to your email address
lt: Jūsų el. pašto adresu bus išsiųsta nuoroda pakeisti slaptažodį

en: A little bit about you
lt: Šiek tiek apie jus

en: A new <a href="%(path)s">link domain</a> needs review | %(display_count)s new <a href="%(path)s">link domains</a> need moderation
lt[0]: Reikia peržiūrėti naują <a href="%(path)s">nuorodų domeną</a>
lt[1]: %(display_count)s <a href="%(path)s">nuorodų domenai</a> laukia moderavimo
lt[2]: %(display_count)s <a href="%(path)s">nuorodų domenai</a> laukia moderavimo
lt[3]: %(display_count)s <a href="%(path)s">nuorodų domenai</a> laukia moderavimo

en: A new <a href="%(path)s">report</a> needs moderation | %(display_count)s new <a href="%(path)s">reports</a> need moderation
lt[0]: Reikia moderuoti naują <a href="%(path)s">ataskaitą</a>
lt[1]: Reikia moderuoti %(display_count)s naujas <a href="%(path)s">ataskaitas</a>
lt[2]: Reikia moderuoti %(display_count)s naujų <a href="%(path)s">ataskaitų</a>
lt[3]: Reikia moderuoti %(display_count)s naujas <a href="%(path)s">ataskaitas</a>

en: A password reset link will be sent to <strong>%(email)s</strong> if there is an account using that email address.
lt: Nuoroda į naujo slaptažodžio nustatymo puslapį bus nusiųsta į el. paštą <strong>%(email)s</strong>, jei bus rasta tą el. pašto adresą naudojanti paskyra.

en: A transient error or timeout caused the external data source to be unavailable.
lt: Dėl klaidos arba pasibaigusio laiko išoriniai duomenų šaltiniai tapo nepasiekiami.

en: A user with that username already exists.
lt: Toks naudotojo vardas jau egzistuoja.

en: A user with this email already exists.
lt: Vartotojas su šiuo el. pašto adresu jau yra.

en: About
lt: Apie

en: About %(site_name)s
lt: Apie %(site_name)s

en: Accept
lt: Sutikti

en: Accepted
lt: Priimta

en: Access level:
lt: Priėjimo lygis:

en: Account
lt: Paskyra

en: Account name:
lt: Paskyros pavadinimas:

en: Action
lt: Veiksmas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Activate user
lt: Įjungti vartotoją

en: Active
lt: Aktyvus

en: Active Tasks
lt: Aktyvios užduotys

en: Active this month
lt: Aktyvūs šį mėnesį

en: Active users:
lt: Aktyvūs vartotojai:

en: Active:
lt: Aktyvu:

en: Activity
lt: Veikla

en: Add
lt: Pridėti

en: Add "<em>%(title)s</em>" to this list
lt: Pridėti "<em>%(title)s</em>" į šį sąrašą

en: Add Another Author
lt: Pridėti dar vieną autorių

en: Add Another Subject
lt: Pridėti kitą temą

en: Add Author
lt: Pridėti autorių

en: Add Authors:
lt: Pridėti autorius:

en: Add Book
lt: Pridėti knygą

en: Add Books
lt: Pridėti knygų

en: Add Description
lt: Pridėti aprašymą

en: Add IP address
lt: Pridėti IP adresą

en: Add Rule
lt: Pridėti taisyklę

en: Add a record manually
lt: Pridėti įrašą manualiai

en: Add another edition
lt: Pridėti kitą leidimą

en: Add books
lt: Pridėti knygas

en: Add cover
lt: Pridėti viršelį

en: Add domain
lt: Pridėti domeną

en: Add file link
lt: Pridėti nuorodą į failą

en: Add instance
lt: Pridėti serverį

en: Add link to file
lt: Pridėti nuorodą į failą

en: Add new members!
lt: Pridėkite naujų narių!

en: Add notes
lt: Pridėti užrašus

en: Add read dates
lt: Pridėti skaitymo datas

en: Add read dates for "<em>%(title)s</em>"
lt: Pridėkite knygos „<em>%(title)s</em>“ skaitymo datas

en: Add rule
lt: Pridėti taisyklę

en: Add subject
lt: Pridėti temą

en: Add the file name using the form below to make it available in the application interface.
lt: Pridėkite failo pavadinimą, naudodamiesi žemiau esančia forma, kad jis atsirastų programėlėje.

en: Add theme
lt: Pridėti temą

en: Add to list
lt: Pridėti prie sąrašo

en: Add to your books
lt: Pridėti prie savo knygų

en: Added by
lt: Pridėjo

en: Added by <a href="%(user_path)s">%(username)s</a>
lt: Pridėjo <a href="%(user_path)s">%(username)s</a>

en: Added:
lt: Pridėta:

en: Adding custom shelves.
lt: Pridedama papildomų lentynų.

en: Additional info:
lt: Papildoma informacija:

en: Address
lt: Adresas

en: Admin
lt: Administravimas

en: Admin email:
lt: Administratoriaus el. paštas:

en: Admin key:
lt: Administratoriaus raktas:

en: Administration
lt: Administravimas

en: Aliases:
lt: Pseudonimai:

en: Align your book's barcode with the camera.
lt: Kamerą laikykite virš barkodo.

en: All
lt: Visi

en: All Lists
lt: Visi sąrašai

en: All books
lt: Visos knygos

en: All known users
lt: Visi žinomi nariai

en: All messages
lt: Visos žinutės

en: All the books %(display_name)s read in %(year)s
lt: Visos %(display_name)s %(year)s metais perskaitytos knygos

en: All users from this instance will be deactivated.
lt: Visi šio serverio nariai bus deaktyvuoti.

en: All users from this instance will be re-activated.
lt: Visi šio serverio nariai bus vėl aktyvuoti.

en: Allow invite requests
lt: Leisti prašyti kvietimų

en: Allow registration
lt: Leisti registruotis

en: Alternatively, you can try enabling more status types
lt: Taip pat galite pasirinkti daugiau būsenos tipų

en: An admin key was created when you installed BookWyrm. You can get your admin key by running <code>./bw-dev admin_code</code> from the command line on your server.
lt: „BookWyrm“ buvo sukurtas ir įdiegtas administratoriaus raktas. Savo administratoriaus raktą galite gauti, paleisdami <code>./bw-dev admin_code</code> iš komandinės eilutės, esančios savo serveryje.

en: An excerpt from '%(book_title)s'
lt: Ištrauka iš „%(book_title)s“

en: An optional note that will be displayed with the book.
lt: Papildomi užrašai, kurie rodomi kartu su knyga.

en: An update is available! You're running v%(current)s and the latest release is %(available)s.
lt: Jau yra naujinys. Jūsų versija – %(current)s, o naujausia –%(available)s.

en: Announcement
lt: Pranešimas

en: Announcement content
lt: Pranešimo turinys

en: Announcements
lt: Pranešimai

en: Answer
lt: Atsakyti

en: Anti-Corporate
lt: Nekorporacinis

en: Any
lt: Bet kas

en: Any traffic from this IP address will get a 404 response when trying to access any part of the application.
lt: Bandant pasiekti bet kurią programėlės dalį, šiam IP adresui visada matysis 404 klaidos kodas.

en: Anyone can add books to this list
lt: Visi gali pridėti knygų į sąrašą

en: Anyone can suggest books, subject to your approval
lt: Knygas gali siūlyti visi, tačiau jūs turėsite patvirtinti

en: Apply filters
lt: Taikyti filtrus

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Approved
lt: Patvirtinti puslapiai

en: Approving a suggestion will permanently add the suggested book to your shelves and associate your reading dates, reviews, and ratings with that book.
lt: Jei patvirtinsite siūlymą, siūloma knyga visam laikui bus įkelta į Jūsų lentyną, susieta su skaitymo datomis, atsiliepimais ir knygos reitingais.

en: Are you sure you want to delete <strong>%(username)s</strong>'s account? This action cannot be undone. To proceed, please enter your password to confirm deletion.
lt: Ar tikrai norite ištrinti <strong>%(username)s</strong> paskyrą? To negalėsite atšaukti. Norėdami tęsti, įveskite savo slaptažodį, kad patvirtintumėte sprendimą trinti.

en: As an admin, you'll be able to configure the instance name and information, and moderate your instance. This means you will have access to private information about your users, and are responsible for responding to reports of bad behavior or spam.
lt: Kaip administratorius galėsite konfigūruoti serverio vardą ir informaciją, keisti nustatymus. Tai reiškia, kad turėsite prieigą prie asmeninės naudotojų informacijos ir būsite atsakingi už pranešimų apie blogą elgesį arba brukalus administravimą.

en: As well as creating lists from the Lists page, you can create a group-curated list here on the group's homepage. Any member of the group can create a list curated by group members.
lt: Galite ne tik kurti sąrašus puslapyje Sąrašai, bet ir sukurti grupės kuruojamą sąrašą čia – grupės pagrindiniame puslapyje. Bet kuris grupės narys gali sukurti grupės narių kuruojamą sąrašą.

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: At percent:
lt: Proc.:

en: Audible ASIN:
lt: Įgarsintos knygos ASIN:

en: Audiobook
lt: Audioknyga

en: Author
lt: Autorius

en: Author Identifiers
lt: Autoriaus identifikatoriai

en: Author details
lt: Informacija apie autorių

en: Author of <em>%(alt_title)s</em>
lt: <em>%(alt_title)s</em> autorius

en: Author of <em>%(book_title)s</em>
lt: <em>%(book_title)s</em> autorius

en: Author page for %(name)s
lt: Autoriaus puslapis %(name)s

en: Authors
lt: Autoriai

en: Auto-moderation rules
lt: Automatinio moderavimo taisyklės

en: Auto-moderation rules will create reports for any local user or status with fields matching the provided string.
lt: Automatinio moderavimo taisyklės sukurs ataskaitas bet kokiam naudotojui arba būsenai su laukeliais, kurie atitinka pateiktą informaciją.

en: Automatically generated report
lt: Automatiškai sugeneruota ataskaita

en: Availability:
lt: Prieinamumas:

en: Available Themes
lt: Galimos temos

en: Available for loan
lt: Galima pasiskolinti

en: Avatar:
lt: Avataras:

en: Back
lt: Atgal

en: Back to pending requests
lt: Grįžti į laukiančius prašymus

en: Back to reports
lt: Atgal į pranešimus

en: Barcode reader
lt: Brūkšninio kodo skaitytuvas

en: Bio:
lt: Biografija:

en: Birth date:
lt: Gimimo data:

en: Block
lt: Blokuoti

en: Block domain
lt: Užblokuoti domeną

en: Blocked
lt: Užblokuoti

en: Blocked Users
lt: Blokuoti nariai

en: Blocked by count:
lt: Užblokavę:

en: Blocked by us:
lt: Blokuojame:

en: Book
lt: Knyga

en: Book %(series_number)s
lt: %(series_number)s knyga

en: Book Identifiers
lt: Knygos identifikatoriai

en: Book List: %(name)s
lt: Knygų sąrašas: %(name)s

en: Book Title
lt: Knygos antraštė

en: Book cover preview
lt: Peržiūrėti knygos viršelį

en: Book page
lt: Knygos puslapis

en: BookWyrm has been updated since this import with a bug fix
lt: Nuo importo datos „BookWyrm“ atnaujinto programinę įrangą ir ištaisė klaidą

en: BookWyrm hosted on <a style="color: #3273dc;" href="https://%(domain)s">%(site_name)s</a>
lt: BookWyrm talpinamas <a style="color: #3273dc;" href="https://%(domain)s">%(site_name)s</a>

en: BookWyrm users
lt: „BookWyrm“ nariai

en: BookWyrm's source code is freely available. You can contribute or report issues on <a href="https://github.com/bookwyrm-social/bookwyrm" target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">GitHub</a>.
lt: „BookWyrm“ šaltinio kodas yra laisvai prieinamas. Galite prisidėti arba pranešti apie klaidas per <a href="https://github.com/bookwyrm-social/bookwyrm" target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">GitHub</a>.

en: Books
lt: Knygos

en: Books Timeline
lt: Knygų siena

en: Books by %(name)s
lt: %(name)s knygos

en: Books on your reading status shelves will be shown here.
lt: Čia bus rodomos knygos, esančios jūsų skaitymo statuso lentynose.

en: Boost
lt: Populiarinti

en: Boost status
lt: Pagreitinti būseną

en: Born:
lt: Gimęs:

en: CSV Export
lt: CSV eksportas

en: CSV export
lt: CSV eksportas

en: Can't find the edition you're looking for?
lt: Nepavyksta rasti norimo leidimo?

en: Can't find your code?
lt: Nerandate savo kodo?

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Català (Catalan)
lt: Català (kataloniečių)

en: Celery Status
lt: „Celery“ būsena

en: Celery status
lt: „Celery“ būsena

en: Change Password
lt: Keisti slaptažodį

en: Check the <code>EMAIL_SENDER_NAME</code> and <code>EMAIL_SENDER_DOMAIN</code> in your <code>.env</code> file.
lt: Patikrinkite <code>EMAIL_SENDER_NAME</code> ir <code>EMAIL_SENDER_DOMAIN</code> <code>.env</code> faile.

en: Check you have the correct username before trying again
lt: Prieš bandydami dar kartą, patikrinkite, ar naudotojo vardas teisingas

en: Check you have the correct username before trying again.
lt: Prieš bandydami dar kartą, patikrinkite, ar turite teisingą naudotojo vardą.

en: Choose who can see your list here. List privacy options work just like we saw when posting book reviews. This is a common pattern throughout Bookwyrm.
lt: Čia pasirinkite, kas gali matyti sąrašą. Sąrašo privatumo funkcijos veikia taip, kaip knygų apžvalgos skelbimas. Panašiai, kaip ir visa kita „Bookwyrm“.

en: Choose who can see your post here. Post privacy can be <strong>Public</strong> (everyone can see), <strong>Unlisted</strong> (everyone can see, but it doesn't appear in public feeds or discovery pages), <strong>Followers</strong> (only your followers can see), or <strong>Private</strong> (only you can see)
lt: Čia pasirinkite, kas gali matyti įrašą. Jis gali būti <strong>Viešas</strong> (tai gali matyti visi), <strong>Neregistruotas</strong> (gali matyti visi, tačiau neatsiras viešuosiuose sąrašuose ar paieškoje), <strong>Sekėjams</strong> (matyti galės tik sekėjai) arba <strong>Privatus</strong> (matyti galėsite tik jūs)

en: Choose wisely! Your username cannot be changed.
lt: Rinkitės išmintingai! Naudotojo vardo negalima pakeisti.

en: Clear Queues
lt: Išvalyti eiles

en: Clear filters
lt: Valyti filtrus

en: Clear search
lt: Išvalyti paiešką

en: Clearing queues can cause serious problems including data loss! Only play with this if you really know what you're doing. You must shut down the Celery worker before you do this.
lt: Eilių trynimas gali sukelti nepageidaujamą reakciją - žaisti tik, jei yra supratimas ką darai. Prieš atliekant šią operaciją - "Celery" procesas turi būti išjungtas.

en: Click on the <strong>Lists</strong> link here to continue the tour.
lt: Norėdami tęsti turą, spustelėkite <strong>Sąrašus</strong>.

en: Click the <strong>Create List</strong> button, then <strong>Next</strong> to continue the tour
lt: Spauskite mygtuką <strong>Sukurti sąrašą</strong>, o norėdami tęsti turą – <strong>Toliau</strong>

en: Click the <strong>Create group</strong> button, then <strong>Next</strong> to continue the tour
lt: Spauskite mygtuką <strong>Sukurti grupę</strong>, o norėdami tęsti turą – <strong>Toliau</strong>

en: Click to add cover
lt: Spausti, kad pridėti viršelį

en: Click to enlarge
lt: Spustelėkite padidinti

en: Close
lt: Uždaryti

en: Closed
lt: Uždaryta

en: Code of Conduct
lt: Elgesio kodeksas

en: Code of conduct:
lt: Elgesio kodeksas:

en: Code:
lt: Kodas:

en: Color:
lt: Spalva:

en: Comment
lt: Komentuoti

en: Comment:
lt: Komentuoti:

en: Comments
lt: Komentarai

en: Comments from {obj.display_name}
lt: Komentarai iš {obj.display_name}

en: Comments only
lt: Tik komentarai

en: Community
lt: Bendruomenė

en: Complete
lt: Užbaigti

en: Complete feed
lt: Visa gija

en: Completed
lt: Užbaigta

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Confirm Book Info
lt: Patvirtinti knygos informaciją

en: Confirm Email
lt: Patvirtinti el. paštą

en: Confirm and Log In
lt: Patvirtinkite ir prisijunkite

en: Confirm email
lt: Patvirtinti el. paštą

en: Confirm password:
lt: Patvirtinti slaptažodį:

en: Confirm your email address
lt: Patvirtinkite el. pašto adresą

en: Confirm your password to begin setting up 2FA.
lt: Prieš tvarkant 2FA reikia patvirinti slaptažodį.

en: Confirmation code:
lt: Patvirtinimo kodas:

en: Congratulations, you've finished the tour! Now you know the basics, but there is lots more to explore on your own. Happy reading!
lt: Sveikiname, turas baigtas! Jau žinote pagrindines funkcijas, tačiau patys rasite visko dar daugiau. Smagaus skaitymo!

en: Contact site admin
lt: Puslapio administratorius

en: Contact your admin or <a href='https://github.com/bookwyrm-social/bookwyrm/issues'>open an issue</a> if you are seeing unexpected failed items.
lt: Jei matote netikėtų nesklandumų, susisiekite su administratoriumi arba <a href='https://github.com/bookwyrm-social/bookwyrm/issues'>registruokite problemą</a>.

en: Content
lt: Turinys

en: Content warning
lt: Įspėjimas dėl turinio

en: Continue
lt: Tęsti

en: Continue the tour
lt: Tęsti turą

en: Continue the tour by selecting <strong>Your books</strong> from the drop down menu.
lt: Tęskite turą, išsiskleidžiančiame meniu pasirinkę <strong>Jūsų knygos</strong>.

en: Copied!
lt: Nukopijuota

en: Copy address
lt: Kopijuoti adresą

en: Copy embed code
lt: Nukopijuokite kodą įterpimui

en: Copy the theme file into the <code>bookwyrm/static/css/themes</code> directory on your server from the command line.
lt: Nukopijuokite fialus į serverio katalogą <code>bookwyrm/static/css/themes</code> iš komandinės eilutės.

en: Could not access camera
lt: Nepavyko pasiekti kameros

en: Could not connect to Celery
lt: Nepavyko prisijungti prie „Celery“

en: Could not connect to Redis broker
lt: Nepavyko prisijungti prie Redis brokerio

en: Could not find a match for book
lt: Nepavyko rasti tokios knygos

en: Cover
lt: Viršelis

en: Create Announcement
lt: Sukurti pranešimą

en: Create Invite
lt: Sukurti pakvietimą

en: Create List
lt: Sukurti sąrašą

en: Create a Group
lt: Sukurti grupę

en: Create an Account
lt: Kurti paskyrą

en: Create and save a group to continue the tour.
lt: Sukurkite bei išsaugokite grupę ir tęskite turą.

en: Create group
lt: Sukurti grupę

en: Create list
lt: Sukurti sąrašą

en: Create shelf
lt: Sukurti lentyną

en: Create your account
lt: Kurti paskyrą

en: Create your profile
lt: Susikurkite paskyrą

en: Created and curated by <a href="%(path)s">%(username)s</a>
lt: Sukūrė ir kuruoja <a href="%(path)s">%(username)s</a>

en: Created by <a href="%(path)s">%(username)s</a>
lt: Sukūrė <a href="%(path)s">%(username)s</a>

en: Created by <a href="%(userpath)s">%(username)s</a> and managed by <a href="%(grouppath)s">%(groupname)s</a>
lt: Sukūrė <a href="%(userpath)s">%(username)s</a>, tvarko <a href="%(grouppath)s">%(groupname)s</a>

en: Creating a group
lt: Grupės kūrimas

en: Creating a new author: %(name)s
lt: Kuriamas naujas autorius: %(name)s

en: Creating a new list
lt: Naujo sąrašo kūrimas

en: Curate
lt: Kuruoti

en: Curated
lt: Kuruojama

en: Current Rules
lt: Esamos taisyklės

en: Current password:
lt: Dabartinis slaptažodis:

en: Currently Reading
lt: Šiuo metu skaitomos

en: Danger
lt: Pavojus

en: Dashboard
lt: Suvestinė

en: Data
lt: Duomenys

en: Data file:
lt: Duomenų failas:

en: Data source:
lt: Duomenų šaltinis:

en: Date Added
lt: Pridėjimo data

en: Date Created
lt: Sukūrimo data

en: Date Updated
lt: Atnaujinimo data

en: Date accepted
lt: Priėmimo data

en: Date added
lt: Pridėjimo data

en: Date added:
lt: Pridėjimo data:

en: Date requested
lt: Prašymo data

en: Days
lt: Dienos

en: Deactivate Account
lt: Išjungti vartotojo vardą

en: Deactivate account
lt: Išjungti paskyrą

en: Deactivation reason:
lt: Išjungimo priežastis:

en: Death date:
lt: Mirties data:

en: Decentralized
lt: Decentralizuota

en: Default access level:
lt: Įprastas prieigos lygis:

en: Default interface language:
lt: Įprastinė sąsajos kalba:

en: Default post privacy:
lt: Numatytasis įrašo privatumas:

en: Default theme:
lt: Numatytoji tema:

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete Account
lt: Pašalinti paskyrą

en: Delete group
lt: Ištrinti grupę

en: Delete list
lt: Ištrinti sąrašą

en: Delete notifications
lt: Ištrinti pranešimus

en: Delete schedule
lt: Ištrinti tvarkaraštį

en: Delete shelf
lt: Ištrinti lentyną

en: Delete status
lt: Ištrinti įrašą

en: Delete these read dates
lt: Ištrinti šias skaitymo datas

en: Delete these read dates?
lt: Ištrinti šias skaitymo datas?

en: Delete this group?
lt: Ištrinti šią grupę?

en: Delete this list?
lt: Ištrinti šį sąrašą?

en: Delete this progress update
lt: Ištrinti progreso naujinį

en: Deleted
lt: Ištrinta

en: Deleted users
lt: Ištrinti naudotojus

en: Deleting your account cannot be undone. The username will not be available to register in the future.
lt: Nebegalėsite atstatyti ištrintos paskyros. Ateityje nebegalėsite naudoti šio naudotojo vardo.

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Details
lt: Išsami informacija

en: Details:
lt: Išsami informacija:

en: Deutsch (German)
lt: Deutsch (Vokiečių)

en: Died:
lt: Mirė:

en: Direct Messages
lt: Asmeninės žinutės

en: Direct Messages with <a href="%(path)s">%(username)s</a>
lt: Asmeninis susirašinėjimas su <a href="%(path)s">%(username)s</a>

en: Direction
lt: Kryptis

en: Directory
lt: Bendruomenė

en: Disable 2FA
lt: Išjungti 2FA

en: Disable Two Factor Authentication
lt: Išjungti dviejų lygių autentifikavimą

en: Disable imports
lt: Išjungti importavimus

en: Disable starting new imports
lt: Išjungti naujus importavimus

en: Disabling 2FA will allow anyone with your username and password to log in to your account.
lt: Išjungus 2FA bet kas, žinantis vartotojo vardą ir slaptažodį, galės prisijungti prie paskyros.

en: Discard
lt: Atmesti

en: Discover
lt: Atraskite

en: Discover your stats for %(year)s!
lt: Susipažinkite su %(year)s statistika!

en: Discoverable:
lt: Aptinkama:

en: Dismiss message
lt: Pašalinti pranešimą

en: Display
lt: Rodyti

en: Display name:
lt: Rodomas vardas:

en: Display settings
lt: Ekrano nustatymai

en: Do you have book data from another service like GoodReads?
lt: Ar turite su knygomis susijusių duomenų iš kitų paslaugų tiekėjų, pvz., „GoodReads“?

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Does Not Expire
lt: Galiojimas nesibaigia

en: Does everything look right?
lt: Ar viskas atrodo gerai?

en: Domain
lt: Domenas

en: Domain block
lt: Blokuoti pagal domeną

en: Domain:
lt: Domenas:

en: Don't show suggested users
lt: Nerodyti siūlomų vartotojų

en: Download file
lt: Parsisiųsti failą

en: Download links
lt: Atsisiuntimo nuorodos

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit "%(book_title)s"
lt: Redaguoti „%(book_title)s“

en: Edit Announcement
lt: Redaguoti pranešimą

en: Edit Author
lt: Keisti autorių

en: Edit Author:
lt: Keisti autorių:

en: Edit Book
lt: Redaguoti knygą

en: Edit Goal
lt: Redaguoti tikslą

en: Edit Group
lt: Redaguoti grupę

en: Edit List
lt: Redaguoti sąrašą

en: Edit Profile
lt: Redaguoti paskyrą

en: Edit Shelf
lt: Redaguoti lentyną

en: Edit group
lt: Redaguoti grupę

en: Edit links
lt: Redaguoti nuorodas

en: Edit notes
lt: Redaguoti užrašus

en: Edit profile
lt: Redaguoti paskyrą

en: Edit read dates
lt: Redaguoti skaitymo datas

en: Edit shelf
lt: Redaguoti lentyną

en: Edit status
lt: Redagavimo būsena

en: Editions of %(book_title)s
lt: Knygos %(book_title)s leidimai

en: Email
lt: El. paštas

en: Email Blocklist
lt: El. pašto blokavimo sąrašas

en: Email Configuration
lt: El. pašto konfigūracija

en: Email address:
lt: El. pašto adresas:

en: Email backend:
lt: El. pašto backent'inė dalis:

en: Email preference
lt: El. pašto nustatymai

en: Email sender:
lt: El. pašto siuntėjas:

en: Email:
lt: El. paštas:

en: Embed this list on a website
lt: Įdėkite šį sąrašą į tinklalapį

en: Enable image thumbnails:
lt: Įjungti paveikslėlių miniatūras:

en: Enable imports
lt: Įjungti importavimus

en: Enable preview images:
lt: Įjungti paveikslėlių peržiūrą:

en: Enabled:
lt: Įjungta:

en: End Tour
lt: Užbaigti turą

en: End date
lt: Pabaigos data

en: End date:
lt: Pabaigos data:

en: End tour
lt: Užbaigti turą

en: English
lt: English (Anglų)

en: Enter the code from your app:
lt: Įveskite kodą iš 2FA programėlės:

en: Enter the code from your authenticator app:
lt: Įveskite kodą iš autentikacijos programėlės:

en: Error following from %(sitename)s
lt: Klaida, sekant iš %(sitename)s

en: Error loading book
lt: Klaida įkeliant knygą

en: Error posting status
lt: Klaida, publikuojant būseną

en: Error sending test email:
lt: Klaida, siunčiant bandomąjį el. laišką:

en: Errors
lt: Klaidos

en: Español (Spanish)
lt: Español (Ispanų)

en: Euskara (Basque)
lt: Euskara (Baskų kalba)

en: Event date:
lt: Įvykio data:

en: Everything else
lt: Visa kita

en: Expects a json file in the format provided by FediBlock, with a list of entries that have <code>instance</code> and <code>url</code> fields. For example:
lt: Tikimasi json failo „FediBlock“ nurodytu formatu. Turi būti užpildyti <code>serverio</code> ir <code>url</code> laukai. Pavyzdžiui:

en: Expires
lt: Baigia galioti

en: Expiry:
lt: Galiojimo pabaiga:

en: External links
lt: Išorinės nuorodos

en: Failed items
lt: Nepavykę elementai

en: Failed to load cover
lt: Nepavyko įkelti viršelio

en: Failed to save book, see errors below for more information.
lt: Knygos išsaugoti nepavyko, žiūrėkite klaidas žemiau.

en: Failed:
lt: Nepavyko:

en: False
lt: Netiesa

en: Favicon:
lt: Puslapio ikonėlė:

en: Federated
lt: Susijungę

en: Federated Instances
lt: Susijungę serveriai

en: Federated community
lt: Sujungta bendruomenė

en: Feed
lt: Srautas

en: File
lt: Failas

en: File Links
lt: Nuorodos į failus

en: File exceeds maximum size: 10MB
lt: Failas viršijo maksimalų dydį: 10 MB

en: File type:
lt: Failo tipas:

en: Filetype
lt: Failo tipas

en: Filters
lt: Filtrai

en: Filters are applied
lt: Taikyti filtrai

en: Find a book
lt: Raskite knygą

en: Find friends
lt: Rasti draugų

en: Find more information at isni.org
lt: Daugiau informacijos isni.org

en: Find users
lt: Rasti naudotojus

en: Finish
lt: Baigti

en: Finish "%(book_title)s"
lt: Užbaigti „%(book_title)s“

en: Finish "<em>%(book_title)s</em>"
lt: Užbaigti „<em>%(book_title)s</em>“

en: Finish reading
lt: Baigti skaityti

en: Finished
lt: Baigta

en: Finished reading
lt: Baigta skaityti

en: First published date:
lt: Pirmoji publikavimo data:

en: Flag statuses
lt: Žymėjimo būsenos

en: Flag users
lt: Pažymėti naudotojus

en: Follow
lt: Sekti

en: Follow %(username)s
lt: Sekite %(username)s

en: Follow %(username)s from another Fediverse account like BookWyrm, Mastodon, or Pleroma.
lt: Sekite %(username)s iš kitos „Fediverse“ paskyros, pavyzdžiui, „BookWyrm“, „Mastodon“ arba „Pleroma“.

en: Follow %(username)s on the fediverse
lt: Sekite %(username)s „Fediverse“

en: Follow @%(username)s
lt: Sekti @%(username)s

en: Follow Requests
lt: Sekti prašymus

en: Follow from %(sitename)s
lt: Sekite iš %(sitename)s

en: Follow on Fediverse
lt: Sekti „Fediverse“

en: Follow!
lt: Sekti!

en: Followed by them:
lt: Seka:

en: Followed by us:
lt: Sekame:

en: Followers
lt: Sekėjai

en: Followers-only
lt: Tik sekėjai

en: Following
lt: Sekami

en: Follows you
lt: Jus seka

en: Footer Content
lt: Poraštės turinys

en: Forgot your password?
lt: Pamiršote slaptažodį?

en: Format details:
lt: Informacija apie formatą:

en: Format:
lt: Formatas:

en: Français (French)
lt: Français (Prancūzų)

en: Free
lt: Nemokama

en: Friendly
lt: Draugiškas

en: Galego (Galician)
lt: Galego (galisų)

en: Generate New Invite
lt: Sugeneruoti naują pakvietimą

en: Generate backup codes
lt: Generuoti atsarginius kodus

en: Get a copy
lt: Gauti kopiją

en: Give your group a name and describe what it is about. You can make user groups for any purpose - a reading group, a bunch of friends, whatever!
lt: Nurodykite grupės pavadinimą ir aprašykite ją. Grupes galite kurti dėl įvairių priežasčių: skaitymo grupė, draugai ir ką tik sugalvosite!

en: Go to user admin
lt: Eiti į administratoriaus naudotoją

en: Goal privacy:
lt: Tikslo privatumas:

[ctx: Goal successfully completed]
en: Success!
lt: Sėkmingai!

en: Goodreads key:
lt: „Goodreads“ raktas:

en: Got a favourite you re-read every year? We've got you covered - you can add multiple read dates for the same book 😀
lt: Ar turite knygą, kurią skaitote dar ir dar? Dabar tai pačiai knygai galima pridėti keletą perskaitymo datų 😀

en: Grant access to the camera to scan a book's barcode.
lt: Suteikite prieigą prie kameros, kad galėtumėte nuskaityti knygos barkodą.

en: Graphic novel
lt: Grafinė novelė

en: Group
lt: Grupė

en: Group Description:
lt: Grupės aprašymas:

en: Group Name:
lt: Grupės pavadinimas:

en: Group lists
lt: Grupių sąrašas

en: Group members
lt: Grupės nariai

en: Group members can add to and remove from this list
lt: Grupės nariai gali pridėti ir išimti iš sąrašo

en: Group visibility
lt: Grupės matomumas

en: Groups
lt: Grupės

en: Groups have privacy settings just like posts and lists, except that group privacy cannot be <strong>Followers</strong>.
lt: Grupėse yra įrašų ir sąrašų nustatymai, tačiau grupės privatumas negali būti <strong>Sekėjai</strong>.

en: Groups: %(username)s
lt: Grupės: %(username)s

en: Guided Tour
lt: Turas

en: Hardcover
lt: Knyga kietais viršeliais

en: Have you read %(book_title)s?
lt: Ar skaitėte „%(book_title)s“?

en: Here you can see your groups, or create a new one. A group brings together Bookwyrm users and allows them to curate lists together.
lt: Čia galite matyti grupes ir sukurti naują. Grupės suburia „Bookwyrm“ narius ir leidžia jiems kartu valdyti sąrašus.

en: Hi there,
lt: Labas!

en: Hide followers and following on profile
lt: Slėpti paskyros sekėjus

en: Hide status
lt: Slėpti būseną

en: High priority
lt: Aukštas prioritetas

en: Home
lt: Pagrindinis

en: Home Timeline
lt: Pagrindinė siena

en: Host user:
lt: Hosto naudotojas:

en: Host:
lt: Hostas:

en: How to add a theme
lt: Kaip pridėti temą

en: IP Address Blocklist
lt: Juodasis IP adresų sąrašas

en: IP Address:
lt: IP adresas:

en: If  you ever change your mind, just click on the Guided Tour link to start your tour
lt: Jei apsigalvosite, tiesiog spustelėkite „Turas“ ir peržiūrėsite jį

en: If the book you are looking for is already on this Bookwyrm instance, you can click on the title to go to the book's page.
lt: Jei jūsų ieškoma knyga jau yra šiame „Bookwyrm“ serveryje, galite spustelėti jos pavadinimą ir eiti į knygos puslapį.

en: If the book you are looking for is available on a remote catalogue such as Open Library, click on <strong>Import book</strong>.
lt: Jei jūsų ieškoma knyga yra nuotoliniame kataloge, pavyzdžiui, „Open Library“, spustelėkite <strong>Importuoti knygą</strong>.

en: If the book you are looking for is not listed, try loading more records from other sources like Open Library or Inventaire.
lt: Jei ieškomos knygos nėra, bandykite atsisiųsti daugiau įrašų iš kitų šaltinių, pavyzdžiui, „Open Library“ arba „Inventaire“.

en: If you didn't request to reset your password, you can ignore this email.
lt: Jei nenorite pakeisti savo slaptažodžio - ignoruokite šį laišką.

en: If you have an export file from another service like Goodreads or LibraryThing, you can import it here.
lt: Čia galite importuoti iš kitur eksportuotą failą, pavyzdžiui, „Goodreads“ ar „LibraryThing“.

en: If you have read this book you can post a review including an optional star rating
lt: Jei perskaitėte šią knygą, galite pridėti savo apžvalgą ir įvertinti žvaigždutėmis

en: If you still can't find your book, you can add a record manually.
lt: Jei vis dar negalite rasti knygos, galite pridėti įrašą manualiai.

en: If your book is not in the results, try adjusting your search terms.
lt: Jei rezultatuose knygos nėra, pakeiskite ieškomą terminą.

en: If your review or comment might ruin the book for someone who hasn't read it yet, you can hide your post behind a <strong>spoiler alert</strong>
lt: Jei jūsų apžvalga arba komentaras gali atskleisti knygos turinį jos dar neskaičiusiems, pridėkite <strong>įspėjimą dėl turinio atskleidimo</strong>

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Ignored Invite Requests
lt: Ignoruoti kvietimo prašymai

en: Images
lt: Paveikslėliai

en: Import
lt: Importuoti

en: Import Blocklist
lt: Importuoti blokuojamų sąrašą

en: Import Books
lt: Importuoti knygas

en: Import Status
lt: Importavimo būsena

en: Import Troubleshooting
lt: Importo problemų sprendimas

en: Import block list
lt: Importuoti blokuojamų sąrašą

en: Import book
lt: Importuoti knygą

en: Import from another service
lt: Importuoti iš kitur

en: Import preview unavailable.
lt: Nepavyko įkelti peržiūros.

en: Import started:
lt: Importavimas prasidėjo:

en: Import stopped
lt: Importavimas sustojo

en: Import your reading history
lt: Importuokite savo skaitymo istoriją

en: Import, manually add, or view an existing book to continue the tour.
lt: Norėdami tęsti turą, importuokite, manualiai pridėkite arba peržiūrėkite egzistuojančią knygą.

en: Imported
lt: Importuota

en: Imports
lt: Importai

en: Imports are temporarily disabled; thank you for your patience.
lt: Importavimo galimybė laikinai išjungta. Dėkojame už kantrybę.

en: Impressum
lt: Rekvizitai

en: Impressum:
lt: Rekvizitai:

en: In %(year)s, %(display_name)s read %(books_total)s book<br />for a total of %(pages_total)s pages! | In %(year)s, %(display_name)s read %(books_total)s books<br />for a total of %(pages_total)s pages!
lt[0]: %(year)s metais, %(display_name)s perskaitė %(books_total)s knygą<br />viso %(pages_total)s puslapių!
lt[1]: %(year)s metais, %(display_name)s perskaitė %(books_total)s knygas<br />viso%(pages_total)s puslapių!
lt[2]: %(year)s metais, %(display_name)s perskaitė %(books_total)s knygas<br />viso%(pages_total)s puslapių!
lt[3]: %(year)s metais, %(display_name)s perskaitė %(books_total)s knygas<br />viso%(pages_total)s puslapių!

en: In progress
lt: Vykdoma

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Include impressum:
lt: Įtraukti rekvizitus:

en: Include reviews
lt: Įtraukti atsiliepimus

en: Include spoiler alert
lt: Įdėti įspėjimą apie turinio atskleidimą

en: Incorrect Password
lt: Neteisingas slaptažodis

en: Incorrect code
lt: Neteisingas kodas

en: Incorrect password
lt: Neteisingas slaptažodis

en: Installing BookWyrm
lt: Diegiamas „BookWyrm“

en: Instance Activity
lt: Serverio statistika

en: Instance Configuration
lt: Serverio konfigūravimas

en: Instance Info
lt: Serverio informacija

en: Instance Name:
lt: Serverio pavadinimas:

en: Instance Settings
lt: Serverio nustatymai

en: Instance Setup
lt: Serverio nustatymai

en: Instance description:
lt: Serverio aprašymas:

en: Instance details
lt: Serverio informacija

en: Instance domain:
lt: Serverio informacija:

en: Instance name
lt: Serverio pavadinimas

en: Instance:
lt: Serveris:

en: Interval:
lt: Intervalas:

en: Inventaire ID:
lt: „Inventaire“ ID:

en: Invite
lt: Pakviesti

en: Invite Requests
lt: Kvietimo prašymai

en: Invite request text:
lt: Kvietimo prašymo tekstas:

en: Invites
lt: Pakvietimai

en: Is "%(name)s" one of these authors?
lt: Ar "%(name)s" yra vienas iš šių autorių?

en: Is this an edition of an existing work?
lt: Ar tai egzistuojančio darbo leidimas?

en: Italiano (Italian)
lt: Italų (Italian)

en: Items
lt: Elementai

en: Jane Doe
lt: Jonas Jonaitė

en: Join
lt: Prisijungti

en: Join %(name)s
lt: Prisijunkite prie %(name)s

en: Join BookWyrm
lt: Prisijunkite prie „BookWyrm“

en: Join Directory
lt: Prisijungti prie bendruomenės

en: Join Now
lt: Prisijungti dabar

en: Joined %(date)s
lt: Prisijungė %(date)s

en: Just read some perfect prose? Let the world know by sharing a quote!
lt: Perskaitėte idealią prozos knygą? Pacituokite ją visam pasauliui!

en: Language:
lt: Kalba:

en: Languages:
lt: Kalbos:

en: Last Active
lt: Paskutinį kartą aktyvus

en: Last Updated
lt: Paskutinį kartą atnaujinta

en: Last active date:
lt: Paskutinį kartą aktyvus:

en: Last edited by:
lt: Pastarąjį kartą redagavo:

en: Last run date will not be updated
lt: Pastarojo leidimo data nebus atnaujinta

en: Last run:
lt: Pastarąjį kartą leista:

en: Last updated
lt: Paskutinį kartą atnaujinta

en: Learn more <a href="https://%(domain)s%(about_path)s">about %(site_name)s</a>.
lt: Sužinoti daugiau <a href="https://%(domain)s%(about_path)s">apie %(site_name)s</a>.

en: Learn more about %(site_name)s:
lt: Sužinoti daugiau apie %(site_name)s:

en: Learn more about moderation
lt: Sužinokite daugiau apie moderavimą

en: Leave a rating
lt: Palikti įvertinimą

en: Leave group
lt: Išeiti iš grupės

en: Leaving BookWyrm
lt: Tęsti naršymą ne BookWyrm

en: Let's create a new group!
lt: Sukurkite naują grupę!

en: Let's log in first...
lt: Pirmiausia prisijunkite...

en: Let's see how to create a new list.
lt: Sužinokite, kaip sukurti naują sąrašą.

en: Librarything key:
lt: „Librarything“ raktas:

en: Lietuvių (Lithuanian)
lt: Lietuvių

en: Like
lt: Mėgti

en: Like status
lt: Mėgti būseną

en: Limit the amount of imports
lt: Apriboti importo skaičių

en: Link
lt: Nuoroda

en: Link Domains
lt: Nuorodų puslapiai

en: Link domains must be approved before they are shown on book pages. Please make sure that the domains are not hosting spam, malicious code, or deceptive links before approving.
lt: Prieš parodant susietus domenus knygų puslapiuose, juos reikia patvirtinti. Užtikrinkite, kad domenai nenukreipia į brukalo ar kenkėjiškas svetaines ir tai nėra apgaulingos nuorodos.

en: Links for "<em>%(title)s</em>"
lt: Nuorodos, skirtos „<em>%(title)s</em>“

en: Links from this domain will be removed until your report has been reviewed.
lt: Kol neperžiūrėsime jūsų pranešimo, nuoroda iš šio domeno bus pašalinta.

en: Links from unknown domains will need to be approved by a moderator before they are added.
lt: Nuorodos iš nežinomų domenų turi būti patvirtintos moderatorių.

en: List Order
lt: Kaip pridėta į sąrašą

en: List curation
lt: Sąrašo kuravimas

en: List curation:
lt: Sąrašo kuravimas:

en: List position
lt: Sąrašo pozicija

en: List privacy
lt: Sąrašo privatumas

en: Lists
lt: Sąrašai

en: Lists: %(username)s
lt: Sąrašai: %(username)s

en: Load %(count)d unread status | Load %(count)d unread statuses
lt[0]: Įkelti %(count)d neperskaitytą statusą
lt[1]: Įkelti %(count)d neperskaitytus statusus
lt[2]: Įkelti %(count)d neperskaitytą statusą
lt[3]: Įkelti %(count)d neperskaitytą statusą

en: Load data
lt: Įkelti duomenis

en: Load more records
lt: Įkelti daugiau įrašų

en: Load results from other catalogues
lt: Įkelti rezultatus iš kitų katalogų

en: Loading data will connect to <strong>%(source_name)s</strong> and check for any metadata about this author which aren't present here. Existing metadata will not be overwritten.
lt: Duomenų įkėlimas prisijungs prie <strong>%(source_name)s</strong> ir patikrins ar nėra naujos informacijos. Esantys metaduomenys nebus perrašomi.

en: Loading data will connect to <strong>%(source_name)s</strong> and check for any metadata about this book which aren't present here. Existing metadata will not be overwritten.
lt: Duomenų įkėlimas prisijungs prie <strong>%(source_name)s</strong> ir patikrins ar nėra naujos informacijos apie šią knygą. Esantys metaduomenys nebus perrašomi.

en: Local
lt: Vietinis

en: Local users
lt: Vietiniai nariai

en: Locked account
lt: Užrakinta paskyra

en: Log in
lt: Prisijunkite

en: Log in to %(sitename)s
lt: Prisijunkite į %(sitename)s

en: Log in to import or add books.
lt: Prisijunkite, kad importuotumėte arba pridėtumėte knygas.

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Login
lt: Prisijungti

en: Logo small:
lt: Mažas logotipas:

en: Logo:
lt: Logotipas:

en: Looking for shelf privacy? You can set a separate visibility level for each of your shelves. Go to <a href="%(path)s">Your Books</a>, pick a shelf from the tab bar, and click "Edit shelf."
lt: Ieškai privačių lentynų? Gali nustatyti atskirus matomumo lygius kiekvienai lentynai, reikia nueiti į <a href="%(path)s">Mano knygos</a>, pasirinkti lentyną ir spustelėti "Redaguoti lentyną"

en: Low priority
lt: Žemas prioritetas

en: Main navigation menu
lt: Pagrindinis navigacijos meniu

en: Make page private
lt: Padaryti puslapį privačiu

en: Make page public
lt: Padaryti puslapį viešu

en: Make sure everything looks right before proceeding
lt: Prieš tęsdami įsitikinkite, kad viskas atrodo gerai

en: Make your profile discoverable to other BookWyrm users.
lt: Savo paskyrą leiskite atrasti kitiems „BookWyrm“ nariams.

en: Manage Users
lt: Tvarkyti naudotojus

en: Managed by <a href="%(path)s">%(username)s</a>
lt: Tvarko <a href="%(path)s">%(username)s</a>

en: Manager
lt: Vadovas

en: Manually add book
lt: Pridėti knygą

en: Manually approve followers
lt: Noriu tvirtinti sekėjus

en: Manually approve followers:
lt: Noriu tvirtinti sekėjus:

en: Manually approved followers:
lt: Patvirtinti sekėjai:

en: Max uses
lt: Maks. naudojimų

en: Medium priority
lt: Vidutinis prioritetas

en: Meet your admins
lt: Šio serverio administratoriai

en: Members of this group can create group-curated lists.
lt: Šios grupės nariai gali kurti grupės kuruojamus sąrašus.

en: Mentions
lt: Paminėjimai

en: Message reporter
lt: Žinučių pranešėjas

en: Metadata
lt: Meta duomenys

en: Moderation
lt: Moderavimas

en: Moderator
lt: Moderatorius

en: Moderator deletion
lt: Moderatorius ištrynė

en: Moderator suspension
lt: Moderatorius nutraukė

en: More %(site_name)s users want to read <a href="%(book_path)s"><em>%(title)s</em></a> than any other book.
lt: Daugiau %(site_name)s narių nori perskaityti <a href="%(book_path)s"><em>%(title)s</em></a> negu bet kurią kitą knygą.

en: More about this site
lt: Daugiau apie šią svetainę

en: More info about this report:
lt: Daugiau informacijos apie šį pranešimą:

en: More options
lt: Daugiau parinkčių

en: More shelves
lt: Daugiau lentynų

en: Move book
lt: Perkelti knygą

en: Name:
lt: Vardas:

en: Navigation Bar
lt: Navigacijos juosta

en: Need help?
lt: Reikia pagalbos?

en: Needs manual review
lt: Reikalinga peržvelgti

en: New password:
lt: Naujas slaptažodis:

en: New report for %(site_name)s
lt: Naujas %(site_name)s pranešimas

en: Newer
lt: Naujesni

en: Next
lt: Kitas

en: Next in our tour we will explore Groups!
lt: Toliau ture apžvelgsime grupes!

en: Next: Groups
lt: Toliau: grupės

en: No IP addresses currently blocked
lt: Šiuo metu neblokuojamas joks IP adresas

en: No active invites
lt: Nėra aktyvių pakvietimų

en: No active tasks
lt: Nėra aktyvių užduočių

en: No activities for this hashtag yet!
lt: Šioje grotžymėje nėra aktyvumo!

en: No activities yet!
lt: Įrašų dar nėra

en: No announcements found
lt: Pranešimų nerasta

en: No books found
lt: Knygų nerasta

en: No books found for "%(query)s"
lt: Pagal paiešką „%(query)s“ knygos nerasta

en: No books found matching the query "%(query)s"
lt: Pagal paiešką „%(query)s“ knygų nerasta

en: No cover
lt: Nėra viršelio

en: No domains currently approved
lt: Nėra patvirtintų domenų

en: No domains currently blocked
lt: Šiuo metu užblokuotų domenų nėra

en: No domains currently pending
lt: Nėra domenų, laukiančių patvirtinimo

en: No email domains currently blocked
lt: Šiuo metu neblokuojamas nė vienas el. pašto domenas

en: No followers you follow
lt: Jūs kartu nieko nesekate

en: No instances found
lt: Serverių nerasta

en: No items currently need review
lt: Šiuo metu peržiūrėti nieko nereikia

en: No links available
lt: Nuorodų nėra

en: No links available for this book.
lt: Šiai knygai nuorodų nėra.

en: No links available for this domain.
lt: Šiam domenui nuorodų nėra.

en: No matching imports found.
lt: Nerasta atitinkančių importų.

en: No notes provided
lt: Užrašų nepateikta

en: No potential members found for "%(user_query)s"
lt: Užklausa „%(user_query)s“ nerasta potencialių narių

en: No rating
lt: Įvertinimų nėra

en: No recent imports
lt: Pastaruoju metu neimportuota

en: No reports found.
lt: Pranešimų nerasta.

en: No requests
lt: Prašymų nėra

en: No results found for "%(query)s"
lt: Pagal paiešką „%(query)s“ nieko nerasta

en: No reviews or comments yet!
lt: Kol kas nėra nei komentarų nei atsiliepimų!

en: No thanks
lt: Ne, ačiū

en: No users currently blocked.
lt: Blokuotų narių nėra.

en: No users found for "%(query)s"
lt: Pagal paiešką „%(query)s“ nieko nerasta

en: Norsk (Norwegian)
lt: Norvegų (Norwegian)

en: Not Found
lt: Nerasta

en: Not a valid CSV file
lt: Netinkamas CSV failas

en: Not set
lt: Nenustatytas

en: Notes
lt: Užrašai

en: Notes:
lt: Užrašai:

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Now that we've explored book shelves, let's take a look at a related concept: book lists!
lt: Jau apžvelgėme knygų lentynas. Dabar pažiūrėkime į knygų sąrašus!

en: Now you understand the basics of your profile page, let's add a book to your shelves.
lt: Jau susipažinote su paskyros puslapiu, todėl įdėkite knygą į lentyną.

en: OCLC Number:
lt: OCLC numeris:

en: Ok
lt: Gerai

en: Older
lt: Ankstesni

en: On average, recent imports have taken %(hours)s hours.
lt: Vidutiniškai importavimas užima %(hours)s val.

en: On average, recent imports have taken %(minutes)s minutes.
lt: Vidutiniškai importavimas užima %(minutes)s min.

en: On page:
lt: Puslapyje:

en: Once the instance is set up, you can promote other users to moderator or admin roles from the admin panel.
lt: Kai viską nustatysite, administratoriaus valdymo panelėje galėsite ir kitus naudotojus paskirti moderatoriais arba administratoriais.

en: Once you're happy with how everything is set up, click the <strong>Save</strong> button to create your new group.
lt: Kai būsite patenkinti nustatymais, spustelėkite <strong>Išsaugoti</strong> ir sukursite naują grupę.

en: One Day
lt: Diena

en: One Month
lt: Mėnuo

en: One Week
lt: Savaitė

en: One last step before you join %(site_name)s! Please confirm your email address by clicking the link below:
lt: Paskutinis žingsnis prieš prisijungiant prie %(site_name)s! Patvirtinkite el. pašto adresą spausdami nuorodą žemiau:

en: Only you can add and remove books to this list
lt: Tik jūs galite pridėti ar pašalinti knygas iš šio sąrašo

en: Oops!
lt: Oi!

en: Open
lt: Atidaryti

en: Open image in new window
lt: Atidaryti paveikslėlį naujame lange

en: Openlibrary ID:
lt: „Openlibrary“ ID:

en: Openlibrary key
lt: „Openlibrary“ raktas

en: Openlibrary key:
lt: „Openlibrary“ raktas:

en: Options
lt: Parinktys

en: Or enter the code "%(confirmation_code)s" at login.
lt: Arba suveskite kodą "%(confirmation_code)s" prisijungimo metu.

en: Or enter the code "<code>%(confirmation_code)s</code>" at login.
lt: Arba suveskite kodą "<code>%(confirmation_code)s</code>" prisijungimo metu.

en: Order by
lt: Rūšiuoti pagal

en: Other editions
lt: Kiti leidimai

en: Pages:
lt: Puslapiai:

en: Paperback
lt: Knyga minkštais viršeliais

en: Password does not match
lt: Slaptažodis nesutampa

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Pending
lt: Laukiama

en: Pending Books
lt: Patvirtinimo laukiančios knygos

en: Pending items
lt: Laukiami elementai

en: Permanently delete account
lt: Visam laikui ištrinti paskyrą

en: Permanently delete user
lt: Visam laikui ištrinti vartotoją

en: Permanently deleted
lt: Visam laikui ištrintas

en: Permission Denied
lt: Prieiga draudžiama

en: Physical Properties
lt: Fizinės savybės

en: Places
lt: Vietos

en: Please confirm your email
lt: Patvirtinkite savo el. pašto adresą

en: Polski (Polish)
lt: Polski (lenkų)

en: Popular on %(site_name)s
lt: %(site_name)s populiaru

en: Port:
lt: Portas:

en: Português Europeu (European Portuguese)
lt: Português Europeu (Europos portugalų)

en: Português do Brasil (Brazilian Portuguese)
lt: Português brasileiro (Brazilijos portugalų)

en: Position:
lt: Pozicija:

en: Post
lt: Publikuoti

en: Post a comment
lt: Pridėti komentarą

en: Post a review
lt: Skelbti apžvalgą

en: Post privacy
lt: Įrašo privatumas

en: Post to feed
lt: Skelbti

en: Posted by <a href="%(user_path)s">%(username)s</a>
lt: Publikavo <a href="%(user_path)s">%(username)s</a>

en: Preferred Timezone:
lt: Laiko juosta:

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Primary
lt: Pirminis

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Privacy
lt: Privatumas

en: Privacy Policy
lt: Privatumo politika

en: Privacy Policy:
lt: Privatumo politika:

en: Privacy setting for imported reviews:
lt: Privatumo nustatymai svarbiems atsiliepimams:

en: Private
lt: Privatu

en: Profile
lt: Paskyra

en: Profile and settings menu
lt: Paskyros ir nustatymų meniu

en: Progress
lt: Progresas

en: Progress Updates:
lt: Informacija apie progresą:

en: Progress:
lt: Progresas:

en: Protocol:
lt: Protokolas:

en: Public
lt: Viešas

en: Publication
lt: Leidimas

en: Published %(date)s
lt: Publikuota %(date)s

en: Published %(date)s by %(publisher)s.
lt: Publikuota %(date)s, %(publisher)s.

en: Published by %(publisher)s.
lt: Publikavo %(publisher)s.

en: Published date:
lt: Publikavimo data:

en: Publisher:
lt: Leidėjas:

en: Purchasable
lt: Galima nusipirkti

en: Question:
lt: Klausimas:

en: Queues
lt: Eilės

en: Quotations
lt: Citatos

en: Quote
lt: Citata

en: Quote:
lt: Citata:

en: Quotes from {obj.display_name}
lt: Citatos iš {obj.display_name}

en: Quotes only
lt: Tik citatos

en: RSS feed
lt: RSS srautas

en: Rate
lt: Įvertinti

en: Rating
lt: Įvertinimas

en: Re-open
lt: Atidaryti pakartotinai

en: Re-send invite
lt: Pakartotinai siųsti pakvietimą

en: Re-trying an import can fix missing items in cases such as:
lt: Bandymas įkelti dar kartą gali sumaišyti trūkstamus elementus šiais atvejais:

en: Reactivate Account
lt: Atstatyti paskyrą

en: Reactivate account
lt: Atstatyti paskyrą

en: Read
lt: Perskaitytos

en: Reading Goal
lt: Skaitymo tikslas

en: Reading finish date cannot be before start date.
lt: Skaitymo pabaigos data negali būti prieš skaitymo pradžios datą.

en: Reading finished date cannot be in the future.
lt: Skaitymo pabaigos data negali būti ateityje.

en: Reading goal:
lt: Skaitymo tikslai:

en: Reading status
lt: Skaitymo būsena

en: Reading status shelves
lt: Skaitymo statuso lentynos

en: Reading stopped date cannot be before start date.
lt: Skaitymo pabaigos data negali būti prieš skaitymo pradžios datą.

en: Reading stopped date cannot be in the future.
lt: Skaitymo pabaigos data negali būti ateityje.

en: Recent Books
lt: Naujos knygos

en: Recent Imports
lt: Pastaruoju metu importuota

en: Recently active
lt: Neseniai aktyvus

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Refresh data
lt: Atnaujinti duomenis

en: Registration
lt: Registracija

en: Registration closed text:
lt: Užrakintos registracijos tekstas:

en: Registration is enabled on this instance
lt: Šiame serveryje įjungta registracija

en: Registrations
lt: Registracijos

en: Reject
lt: Atmesti

en: Relationships
lt: Sąsajos

en: Remote
lt: Nutolęs

en: Remote instance
lt: Nutolęs serveris

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Remove %(name)s
lt: Pašalinti %(name)s

en: Remove @%(username)s
lt: Pašalinti @%(username)s

en: Remove from %(name)s
lt: Pašalinti iš %(name)s

en: Remove rule
lt: Pašalinti taisyklę

en: Remove subject
lt: Pašalinti temą

en: Remove theme
lt: Pašalinti temą

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Report
lt: Pranešti

en: Report #%(report_id)s: Link added by @%(username)s
lt: Pranešimas #%(report_id)s: nuorodą pridėjo @%(username)s

en: Report #%(report_id)s: Link domain
lt: Ataskaita #%(report_id)s: nuorodos domenas

en: Report #%(report_id)s: Status posted by @%(username)s
lt: Pranešimas #%(report_id)s: publikavo @%(username)s

en: Report #%(report_id)s: User @%(username)s
lt: Pranešimas #%(report_id)s: naudotojas @%(username)s

en: Report %(domain)s link
lt: Pranešti apie %(domain)s nuorodą

en: Report @%(username)s
lt: Pranešti apie @%(username)s

en: Report @%(username)s's status
lt: Pranešti apie @%(username)s būseną

en: Report spam
lt: Pranešti apie brukalą

en: Reported by <a href="%(path)s">@%(username)s</a>
lt: Pranešė <a href="%(path)s">@%(username)s</a>

en: Reported links
lt: Raportuotos nuorodos

en: Reported status
lt: Pranešta būsena

en: Reports
lt: Pranešimai

en: Reports:
lt: Pranešimai:

en: Reports: %(instance_name)s
lt: Pranešimai: %(instance_name)s

en: Reports: <small>%(instance_name)s</small>
lt: Pranešimai: <small>%(instance_name)s</small>

en: Request an Invitation
lt: Prašyti kvietimo

en: Requested
lt: Užklausta

en: Requesting camera...
lt: Reikia kameros...

en: Require users to confirm email address
lt: Reikalauti el. pašto patvirtinimo

en: Resend confirmation link
lt: Dar kartą išsiųsti patvirtinimo nuorodą

en: Resend link
lt: Dar kartą išsiųsti nuorodą

en: Reset Password
lt: Atstatyti slaptažodį

en: Reset password
lt: Atstatyti slaptažodį

en: Reset your %(site_name)s password
lt: Keisti %(site_name)s slaptažodį

en: Resolve
lt: Išspręsti

en: Resolved
lt: Išspręsta

en: Results from
lt: Rezultatai iš

en: Retry
lt: Bandyti dar kartą

en: Retry Status
lt: Pakartojimo būsena

en: Review
lt: Apžvalga

en: Review items
lt: Peržiūrėti elementus

en: Review of "%(book_title)s" (%(display_rating)s star): %(review_title)s | Review of "%(book_title)s" (%(display_rating)s stars): %(review_title)s
lt[0]: Knygos „%(book_title)s“ apžvalga (%(display_rating)s žvaigždutė): %(review_title)s
lt[1]: Knygos „%(book_title)s“ apžvalga (%(display_rating)s žvaigždutės): %(review_title)s
lt[2]: Knygos „%(book_title)s“ apžvalga (%(display_rating)s žvaigždučių): %(review_title)s
lt[3]: Knygos „%(book_title)s“ apžvalga (%(display_rating)s žvaigždutės): %(review_title)s

en: Review of "%(book_title)s": %(review_title)s
lt: Knygos „%(book_title)s“ apžvalga: %(review_title)s

en: Review:
lt: Atsiliepimas:

en: Reviews
lt: Apžvalgos

en: Reviews and Comments
lt: Atsiliepimai ir komentarai

en: Reviews from {obj.display_name}
lt: Atsiliepimai iš {obj.display_name}

en: Reviews only
lt: Tik atsiliepimai

en: Română (Romanian)
lt: Română (rumunų)

en: Row
lt: Eilutė

en: Run <code>./bw-dev compile_themes</code> and <code>./bw-dev collectstatic</code>.
lt: Paleisti <code>./bw-dev compile_themes</code> ir <code>./bw-dev collectstatic</code>.

en: Run now
lt: Paleisti dabar

en: Run time
lt: Rodymo laikas

en: Sadly %(display_name)s didn’t finish any books in %(year)s
lt: Gaila, bet %(display_name)s %(year)s metais neperskaitė nei vienos knygos

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save &amp; continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Save your group
lt: Išsaugokite savo grupę

en: Saved
lt: Išsaugota

en: Saved Lists
lt: Išsaugoti sąrašai

en: Scan Barcode
lt: Skenuoti brūkšninį kodą

en: Scan the QR code with your authentication app and then enter the code from  your app below to confirm your app is set up.
lt: Norint patvirtinti, kad viskas gerai su 2FA - reikia nuskanuoti QR kodą autentikacijos programėle ir įvesti ten sugeneruotą kodą.

en: Schedule scan
lt: Nustatyti skanavimą

en: Schedule:
lt: Tvarkaraštis:

en: Search
lt: Paieška

en: Search again
lt: Ieškoti dar kartą

en: Search book records by scanning an ISBN barcode using your device's camera - great when you're in the bookstore or library!
lt: Ieškokite knygų įrašų, telefono kamera nuskaitydami ISBN brūkšninį kodą. Tai ypač patogu, kai esate knygyne ar bibliotekoje!

en: Search box
lt: Paieškos laukas

en: Search editions
lt: Paieškos leidimai

en: Search for a book
lt: Ieškoti knygos

en: Search for a book, user, or list
lt: Ieškoti knygos, naudotojo arba sąrašo

en: Search for a title or author to continue the tour.
lt: Norėdami tęsti turą, ieškokite knygos pavadinimo arba autoriaus.

en: Search for a user
lt: Ieškoti naudotojo

en: Search for books, users, or lists using this search box.
lt: Šiame paieškos laukelyje galite ieškoti knygų, naudotojų ar sąrašų.

en: Search query
lt: Paieškos užklausa

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Search to add a user
lt: Ieškokite, kad pridėtumėte naudotoją

en: Search type
lt: Paieškos tipas

en: Searching
lt: Ieškoma

en: See tagged statuses in the local %(site_name)s community
lt: Peržiūrėti grotžymiuotas būsenas %(site_name)s bendruomenėje

en: See what's new in the local %(site_name)s community
lt: Kas naujo mūsų %(site_name)s bendruomenėje

en: Select Group
lt: Pasirinkti grupę

en: Select a group
lt: Pasirinkite grupę

en: Self deactivation
lt: Išsiaktyvavimas

en: Self deletion
lt: Išsitrina savaime

en: Send direct message
lt: Siųsti asmeninę žinutę

en: Send invite
lt: Siųsti pakvietimą

en: Send test email
lt: Siųsti bandomąjį el. laišką

en: Send test email to %(email)s
lt: Siųsti bandomąjį laišką %(email)s

en: Sent
lt: Išsiųsta

en: Separate multiple values with commas.
lt: Reikšmes atskirkite kableliais.

en: Series by
lt: Serijos autorius

en: Series number:
lt: Serijos numeris:

en: Series:
lt: Serija:

en: Server Error
lt: Serverio klaida

en: Set
lt: Nustatyti

en: Set a goal for how many books you'll finish reading in %(year)s, and track your progress throughout the year.
lt: Nusistatykite tikslą, kiek knygų perskaitysite %(year)s m. ir metų eigoje sekite savo progresą.

en: Set a question for invite requests
lt: Kvietimo užklausoms parinkite klausimą

en: Set display name
lt: Nurodyti pavadinimą

en: Set display name for %(url)s
lt: Nurodykite pavadinimą puslapiui %(url)s

en: Set goal
lt: Nustatyti tikslą

en: Set import limit to
lt: Nustatyti importo limitą

en: Set instance default theme
lt: Nustatyti numatytąją serverio temą

en: Set limit
lt: Nustatyti limitą

en: Set the value to 0 to not enforce any limit.
lt: Įrašius 0 apribojimo nebus.

en: Set up 2FA
lt: Sutvarkyti 2FA

en: Set up BookWyrm
lt: Nustatyti „BookWyrm“

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Settings saved
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Share a quote
lt: Dalintis citata

en: Share this page
lt: Dalintis šiuo puslapiu

en: Share your thoughts
lt: Pasidalinkite savo mintimis

en: Sharing status: <strong>private</strong>
lt: Dalinimosi būsena: <strong>privatu</strong>

en: Sharing status: <strong>public with key</strong>
lt: Dalinimosi būsena: <strong>vieša, naudojantis raktu</strong>

en: Shelf
lt: Lentyna

en: Shelved
lt: Sudėta į lentynas

en: Shelves are for organising books for yourself, whereas Lists are generally for sharing with others.
lt: Lentynos yra skirtos savo knygų tvarkymui, o sąrašai labiau skirti bendrinimui su kitais.

en: Short description:
lt: Trumpas aprašymas:

en: Show RSS Options
lt: Rodyti RSS pasirinkimus

en: Show all updates
lt: Rodyti visus naujinius

en: Show less
lt: Rodyti mažiau

en: Show more
lt: Rodyti daugiau

en: Show reading goal prompt in feed
lt: Rodyti skaitymo tikslą sienoje

en: Show rules
lt: Rodyti taisykles

en: Show status
lt: Rodyti būseną

en: Show suggested users
lt: Rodyti siūlomus narius

en: Show this account in suggested users
lt: Paskyrą įtraukti į siūlomus narius

en: Show this account in suggested users:
lt: Paskyrą įtraukti į siūlomus narius:

en: Sign Up
lt: Registruotis

en: Site Settings
lt: Puslapio nustatymai

en: Skip this step
lt: Praleisti šį žingsnį

en: Software
lt: Programinė įranga

en: Software version:
lt: Serverio programinės įrangos versija:

en: Software:
lt: Programinė įranga:

en: Some ebooks can be downloaded for free from external sources. They will be shown here.
lt: Kai kurias elektronines knygas galima atsisiųsti nemokamai iš išorinių šaltinių. Jie bus rodomi čia.

en: Some thoughts on the book
lt: Mintys apie knygą

en: Some users might try to import a large number of books, which you want to limit.
lt: Kai kurie vartotojai gali pabandyti importuoti daug knygų, ko galbūt nenorima.

en: Something went wrong trying to follow <strong>%(account)s</strong>
lt: Įvyko klaida, bandant sekti <strong>%(account)s</strong>

en: Something went wrong! Sorry about that.
lt: Kažkas nepavyko. Atsiprašome.

en: Sorry! This invite code is no longer valid.
lt: Deja, šis pakvietimo kodas nebegalioja.

en: Sorry! We couldn't find that code.
lt: Deja, šio kodo neradome.

en: Sort By
lt: Rūšiuoti pagal

en: Sort List
lt: Rūšiuoti sąrašą

en: Sorted ascending
lt: Surūšiuota didėjimo tvarka

en: Sorted descending
lt: Surūšiuota mažėjimo tvarka

en: Spoiler alerts
lt: Galimas turinio atskleidimas

en: Spoilers ahead!
lt: Galimas turinio atskleidimas!

en: Spoilers/content warnings:
lt: Įspėjimas apie atskleistą turinį:

en: Start "%(book_title)s"
lt: Pradėti „%(book_title)s“

en: Start "<em>%(book_title)s</em>"
lt: Pradėti „<em>%(book_title)s</em>“

en: Start date
lt: Pradžios data

en: Start date:
lt: Pradžios data:

en: Start reading
lt: Pradėti skaityti

en: Started
lt: Pradėta

en: Started reading
lt: Pradėjo skaityti

en: Status
lt: Būsena

en: Status activity
lt: Būsenos

en: Status has been deleted
lt: Būsena ištrinta

en: Status updates from {obj.display_name}
lt: Būsenos atnaujinimai iš {obj.display_name}

en: Status:
lt: Būsena:

en: Statuses
lt: Būsenos

en: Statuses posted
lt: Būsenos publikuotos

en: Statuses posted:
lt: Publikuotos būsenos:

en: Stop Reading "%(book_title)s"
lt: Baigti skaityti „%(book_title)s“

en: Stop Reading "<em>%(book_title)s</em>"
lt: Baigti skaityti „<em>%(book_title)s</em>“

en: Stop import
lt: Sustabdyti importavimą

en: Stop import?
lt: Sustabdyti importavimą?

en: Stop reading
lt: Nustoti skaityti

en: Stopped
lt: Sustabdyta

en: Stopped Reading
lt: Nustota skaityti

en: Stopped reading
lt: Nustota skaityti

en: String match
lt: Eilutės sutapimas

en: Subjects
lt: Temos

en: Subjects:
lt: Temos:

en: Submit
lt: Siųsti

en: Subtitle:
lt: Paantraštė:

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Success!
lt: Valio!

en: Success! Email address confirmed.
lt: Džiugu, el. pašto adresas patvirtintas.

en: Successful items
lt: Sėkmingi elementai

en: Successfully added rule
lt: Taisyklė pridėta sėkmingai

en: Successfully added theme
lt: Tema pridėta sėkmingai

en: Successfully blocked:
lt: Sėkmingai užblokuota:

en: Successfully changed password
lt: Slaptažodis sėkmingai pakeistas

en: Successfully posted status
lt: Būsena publikuota sėkmingai

en: Successfully sent test email.
lt: Bandomasis el. laiškas išsiųstas sėkmingai.

en: Successfully updated 2FA settings
lt: Sėkmingai atnaujinote 2FA nustatymus

en: Suggest
lt: Siūlyti

en: Suggest "<em>%(title)s</em>" for this list
lt: Siūlyti "<em>%(title)s</em>" į šį sąrašą

en: Suggest Books
lt: Siūlyti knygų

en: Suggested
lt: Pasiūlyta

en: Suggested Books
lt: Siūlomos knygos

en: Suggested by
lt: Pasiūlė

en: Summary:
lt: Santrauka:

en: Suomi (Finnish)
lt: Suomi (suomių)

en: Support %(site_name)s on <a href="%(support_link)s" target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">%(support_title)s</a>
lt: Paremkite %(site_name)s per <a href="%(support_link)s" target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">%(support_title)s</a>

en: Support link:
lt: Paramos nuoroda:

en: Support title:
lt: Paramos pavadinimas:

en: Suspend user
lt: Laikinai išjungti vartotoją

en: Svenska (Swedish)
lt: Svenska (Švedų)

en: Switch to this edition
lt: Perjungti į šį leidimą

en: System
lt: Sistema

en: Tagline:
lt: Žymos linija:

en: Take me there
lt: Perkelk mane ten

en: Task name
lt: Užduoties pavadinimas

en: Test email
lt: Bandomasis elektroninis laiškas

en: Thank you! Your request has been received.
lt: Dėkojame, jūsų prašymas gautas.

en: That book is already on this list.
lt: Knyga jau yra sąraše.

en: That makes an average of %(pages)s pages per book.
lt: Tai sudaro vidutiniškai %(pages)s per knygą.

en: That’s great!
lt: Šaunu!

en: The Books tab shows your book shelves. We'll explore this later in the tour.
lt: Knygų skyrelyje rasite knygų lentynas. Apie tai papasakosime vėliau šiame ture.

en: The bell will light up when you have a new notification. When it does, click on it to find out what exciting thing has happened!
lt: Kai gausite naują pranešimą, apsišvies varpelis. Galite ant jo paspausti ir sužinoti, kas įdomaus nutiko!

en: The book has been added to the instance since this import
lt: Importo metu knyga jau buvo pridėta

en: The end of the year is the best moment to take stock of all the books read during the last 12 months. How many pages have you read? Which book is your best-rated of the year? We compiled these stats, and more!
lt: Metų galas yra geras laikas apžvelgti knygas, perskaitytas per paskutinius 12 mėnesių. Kiek puslapių perskaityta? Kuri geriausiai įvertinta knyga? Paruošėme šiuos ir kitus duomenis!

en: The page can be seen by anyone with the complete address.
lt: Šis puslapis gali būti matomas, naudojant pilną adresą.

en: The page is private, only you can see it.
lt: Šis puslapis yra privatus, tik jūs galite jį matyti.

en: The page you requested doesn't seem to exist!
lt: Jūsų ieškomas puslapis neegzistuoja.

en: Their best rated review
lt: Geriausiai įvertinta apžvalga

en: Their rating: <strong>%(rating)s</strong>
lt: Įvertinimas: <strong>%(rating)s</strong>

en: Their shortest read this year…
lt: Trumpiausias skaitinys tais metais…

en: Theme filename
lt: Temos failo vardas

en: Theme name
lt: Temos pavadinimas

en: Theme:
lt: Grafinis apvalkalas:

en: Themes
lt: Temos

en: There are no books here right now! Try searching for a book to get started
lt: Knygų neturite. Raskite knygą ir pradėkite.

en: There aren't any activities right now! Try following a user to get started
lt: Šiuo metu įrašų nėra. Norėdami matyti, sekite narį.

en: There can be multiple editions of a book, in various formats or languages. You can choose which edition you want to use.
lt: Knyga gali būti išleista keletą kartų, įvairių formatų ir keliomis kalbomis. Galite pasirinkti, kurį leidimą norite naudoti.

en: These are some first steps to get you started.
lt: Pirmieji žingsniai, norint pradėti.

en: This action cannot be un-done
lt: Nebegalite atšaukti šio veiksmo

en: This domain is blocked. Please contact your administrator if you think this is an error.
lt: Šis domenas užblokuotas. Jei manote, kad tai klaida, susisiekite su savo administratoriumi.

en: This group has no lists
lt: Šioje grupėje nėra sąrašų

en: This import is in an old format that is no longer supported. If you would like to troubleshoot missing items from this import, click the button below to update the import format.
lt: Tai seno formato importas, kuris nebepalaikomas. Jei norite matyti importo metu praleistus elementus, spustelėkite žemiau esantį mygtuką ir atnaujinkite importavimo formatą.

en: This is a new author
lt: Tai naujas autorius

en: This is a new work
lt: Tai naujas darbas

en: This is a test email.
lt: Tai bandomasis el. laiškas.

en: This is home page of a book. Let's see what you can do while you're here!
lt: Tai pagrindinis knygos puslapis. Pažiūrėkime, ką čia galite rasti!

en: This is only intended to be used when things have gone very wrong with imports and you need to pause the feature while addressing issues.
lt: Tai reikėtų naudoti tais atvejais, kai kyla problemų importuojant, todėl norite sustabdyti ir išspręsti problemą.

en: This is the lists page where you can discover book lists created by any user. A List is a collection of books, similar to a shelf.
lt: Tai sąrašų puslapis, kuriame galite rasti bet kurio naudotojo sukurtus knygų sąrašus. Sąrašas yra knygų rinkinys, panašus į lentyną.

en: This is the page where your books are listed, organised into shelves.
lt: Tai puslapis, kuriame yra jūsų į lentynas sudėtos knygos.

en: This is where you can set a reading status for this book. You can press the button to move to the next stage, or use the drop down button to select the reading status you want to set.
lt: Čia galite nustatyti knygos skaitymo būseną. Norėdami tęsti, paspauskite mygtuką arba būseną pasirinkite iš išskleidžiamo meniu.

en: This is your last chance to set your domain and protocol.
lt: Tai paskutinė galimybė nustatyti savo domeną ir protokolą.

en: This is your user profile. All your latest activities will be listed here. Other Bookwyrm users can see parts of this page too - what they can see depends on your privacy settings.
lt: Tai jūsų profilis. Čia bus matomos jūsų naujausios veiklos. Kiti „Bookwyrm“ naudotojai taip pat gali matyti šio puslapio dalis, tačiau tai, ką jie gali matyti, priklauso nuo privatumo nustatymų.

en: This link is taking you to: <code>%(link_url)s</code>.<br> Is that where you'd like to go?
lt: Nuoroda veda į: <code>%(link_url)s</code>.<br> Ar tikrai norite ten nueiti?

en: This link opens in a pop-up window
lt: Ši nuoroda atsidaro kitame langelyje

en: This link with file type has already been added for this book. If it is not visible, the domain is still pending.
lt: Ši nuoroda su failo tipu knygai jau buvo pridėta. Jei nematote, reiškia dar laukiama domeno.

en: This list is currently empty
lt: Šiuo metu sąrašas tuščias

en: This list is currently empty.
lt: Šiuo metu sąrašas tuščias.

en: This report will be sent to %(site_name)s's moderators for review.
lt: Šis pranešimas bus nusiųstas peržiūrėti %(site_name)s puslapio moderatoriams.

en: This shelf is empty.
lt: Ši lentyna tuščia.

en: This tab shows everything you have read towards your annual reading goal, or allows you to set one. You don't have to set a reading goal if that's not your thing!
lt: Šiame skirtuke rodoma viskas, ką perskaitėte, siekdami savo nusistatyto metinio tikslo. Taip pat galite jį čia nustatyti. To daryti nebūtina, jei manote, kad tai ne jums.

en: Timelines
lt: Laiko juostos

en: Times used
lt: Kartų naudota

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: To Read
lt: Norimos perskaityti

en: Total
lt: Iš viso

en: Total run count:
lt: Iš viso leista kartų:

en: Total users
lt: Iš viso naudotojų

en: Track your reading, talk about books, write reviews, and discover what to read next. Always ad-free, anti-corporate, and community-oriented, BookWyrm is human-scale software, designed to stay small and personal. If you have feature requests, bug reports, or grand dreams, <a href="https://joinbookwyrm.com/get-involved" target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">reach out</a> and make yourself heard.
lt: Sekite savo skaitymus, kalbėkite apie knygas, rašykite atsiliepimus ir atraskite, ką dar perskaityti. „BookWyrm“ – tai programinė įranga, kurioje nėra reklamų, biurokratijos. Tai bendruomenei orientuota, nedidelė ir asmeninė įranga, kurią lengva plėsti. Jei norite papildomų funkcijų, įgyvendinti savo svajones ar tiesiog pranešti apie klaidą, <a href="https://joinbookwyrm.com/get-involved" target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">susisiekite</a> ir jus išgirsime.

en: Troubleshooting
lt: Problemų sprendimas

en: True
lt: Tiesa

en: Try searching for <strong>%(user)s</strong> on <code>%(remote_domain)s</code> instead
lt: Geriau bandykite paieškoti <strong>%(user)s</strong>, <code>%(remote_domain)s</code>

en: Try selecting <strong>Profile</strong> from the drop down menu to continue the tour.
lt: Norėdami tęsti turą, iš išsiskleidžiančio meniu pasirinkite <strong>Paskyra</strong>.

en: Turn off 2FA
lt: Išjungti 2FA

en: Two Factor Authentication
lt: Dviejų lygių autentifikavimas

en: Two Factor Authentication is active on your account.
lt: Dviejų lygių autentikacija yra įjungta.

en: URL
lt: Nuoroda

en: URL:
lt: Nuoroda:

en: Uh oh...
lt: Ak...

en: Un-block
lt: Atblokuoti

en: Un-boost
lt: Nepopuliarinti

en: Un-ignore
lt: Nebeignoruoti

en: Un-like
lt: Nebemėgti

en: Un-save
lt: Nebesaugoti

en: Un-suspend user
lt: Atblokuoti narį

en: Unable to connect to remote source.
lt: Nepavyksta prisijungti prie nuotolinio šaltinio.

en: Unable to save settings
lt: Nepavyko išsaugoti nustatymų

en: Unable to save theme
lt: Nepavyko išsaugoti temos

en: Undo follow request
lt: Atšaukti prašymus sekti

en: Unfollow
lt: Nebesekti

en: Unfollow @%(username)s
lt: Nebesekti @%(username)s

en: Uninvite
lt: Atšaukti kvietimą

en: Unknown user
lt: Nežinomas vartotojas

en: Unlimited
lt: Neribota

en: Unlisted
lt: Slaptas

en: Unsorted Book
lt: Nesurūšiuota knyga

en: Until
lt: Iki

en: Update import
lt: Atnaujinti importą

en: Update on your report:
lt: Naujausia informacija apie jūsų pranešimą:

en: Update progress
lt: Atnaujinti progresą

en: Update read dates for "<em>%(title)s</em>"
lt: Atnaujinkite knygos „<em>%(title)s</em>“ skaitymo datas

en: Updated:
lt: Atnaujinta:

en: Updates
lt: Atnaujinimai

en: Updates from people you are following will appear in your <strong>Home</strong> timeline.<br><br>The <strong>Books</strong> tab shows activity from anyone, related to your books.
lt: Jūsų stebimų žmonių atnaujinimai atsiras <strong>Pagrindinio puslapio</strong> laiko linijoje.<br><br><strong>Knygų</strong> skyrelis rodo visų veiklą, susijusią su jūsų knygomis.

en: Upload cover:
lt: Įkelti viršelį:

en: Uptime:
lt: Veikimo laikas:

en: Use IP address blocks with caution, and consider using blocks only temporarily, as IP addresses are often shared or change hands. If you block your own IP, you will not be able to access this page.
lt: Atsargiai naudokite IP adresų blokus. Rekomenduojame juos naudoti tik laikinai, nes IP adresai dažnu atveju yra bendrinami arba pereina kitiems. Jei užblokuosite savo IP, nebegalėsite pasiekti šio puslapio.

en: Use SSL:
lt: Naudokite SSL:

en: Use TLS:
lt: Naudokite TLS:

en: Use limit:
lt: Naudojimo limitas:

en: Use setup key
lt: Naudokite nustatymo raktą

en: Use the <strong>Feed</strong>, <strong>Lists</strong> and <strong>Discover</strong> links to discover the latest news from your feed, lists of books by topic, and the latest happenings on this Bookwyrm server!
lt: Naudokite <strong>Srautą</strong>, <strong>Sąrašus</strong> ir <strong>Atraskite</strong> nuorodas bei skaitykite naujienas iš savo srauto, knygų sąrašų pagal temą bei kitą informaciją!

en: Use this search box to find users to join your group. Currently users must be members of the same Bookwyrm instance and be invited by the group owner.
lt: Per šį paieškos laukelį galite rasti narių ir pakviesti juos į savo grupę. Šie naudotojai turi būti to paties „Bookwyrm“ serverio nariai ir pakviesti grupės savininko.

en: Used when the instance is previewed on joinbookwyrm.com. Does not support HTML or Markdown.
lt: Naudota, kai turinys buvo peržiūrimas per joinbookwyrm.com. Nepalaiko HTML arba „Markdown“.

en: User
lt: Vartotojas

en: User Actions
lt: Nario veiksmai

en: User Activity
lt: Naudotojo aktyvumas

en: User Profile
lt: Nario paskyra

en: User details
lt: Vartotojo duomenys

en: User handle to follow from:
lt: Pasirinkite slapyvardį, kuriuo norėtumėte sekti:

en: User profile
lt: Nario paskyra

en: User signup activity
lt: Naudotojo prisijungimo veikla

en: User type
lt: Naudotojo tipas

en: User with this username already exists
lt: Toks naudotojo vardas jau egzistuoja

en: Username
lt: Vartotojo vardas

en: Username or password are incorrect
lt: Naudotojo vardas arba slaptažodis neteisingi

en: Username:
lt: Naudotojo vardas:

en: Users
lt: Nariai

en: Users are currently unable to start new imports
lt: Naudotojai nebegali pradėti importuoti

en: Users or statuses that have already been reported (regardless of whether the report was resolved) will not be flagged.
lt: Nebus žymimi naudotojai arba būsenos, apie kurias jau pranešta (nepaisant to, ar pranešimas jau išspręstas ir uždarytas).

en: Users:
lt: Nariai:

en: Users: <small>%(instance_name)s</small>
lt: Vartotojai: <small>%(instance_name)s</small>

en: Using S3:
lt: Naudojama S3:

en: Version:
lt: Versija:

en: View ISNI record
lt: Peržiūrėti ISNI įrašą

en: View all
lt: Žiūrėti viską

en: View all %(size)s
lt: Žiūrėti visas %(size)s

en: View all books
lt: Žiūrėti visas knygas

en: View and troubleshoot failed items
lt: Žiūrėkite ir taisykite nepavykusius elementus

en: View directory
lt: Žiūrėti sąrašą

en: View ignored requests
lt: Žiūrėti ignoruotus prašymus

en: View imported review
lt: Peržiūrėti įkeltą atsiliepimą

en: View installation instructions
lt: Žiūrėti diegimo instrukcijas

en: View instance
lt: Peržiūrėti serverį

en: View links
lt: Peržiūrėti nuorodas

en: View on Goodreads
lt: Žiūrėti „Goodreads“

en: View on ISFDB
lt: Žiūrėti per ISFDB

en: View on Inventaire
lt: Žiūrėti „Inventaire“

en: View on LibraryThing
lt: Žiūrėti „LibraryThing“

en: View on OpenLibrary
lt: Žiūrėti „OpenLibrary“

en: View profile and more
lt: Žiūrėti paskyrą ir dar daugiau

en: View report
lt: Peržiūrėti raportą

en: View status
lt: Peržiūrėti būseną

en: View user profile
lt: Peržiūrėti nario paskyrą

en: Visible:
lt: Matoma:

en: Want to Read "%(book_title)s"
lt: Noriu perskaityti „%(book_title)s“

en: Want to Read "<em>%(book_title)s</em>"
lt: Noriu perskaityti „<em>%(book_title)s</em>“

en: Want to read
lt: Noriu perskaityti

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Way to go!
lt: Taip ir toliau!

en: Website
lt: Tinklapis

en: Website:
lt: Tinklalapis:

en: Weeks
lt: Savaitės

en: Welcome
lt: Sveiki atvykę

en: Welcome to %(site_name)s!
lt: Sveiki atvykę į %(site_name)s!

en: Welcome to Bookwyrm!<br><br>Would you like to take the guided tour to help you get started?
lt: Sveiki, prisijungę prie „Bookwyrm“!<br><br>Ar norėtumėte peržiūrėti turą ir susipažinti su puslapiu?

en: Welcome to the page for your group! This is where you can add and remove users, create user-curated lists, and edit the group details.
lt: Sveiki atvykę į savo grupės puslapį! Čia galite pridėti ir išimti naudotojus, kurti naudotojų sąrašus ir keisti grupės informaciją.

en: What are you reading?
lt: Ką skaitome?

en: When someone tries to register with an email from this domain, no account will be created. The registration process will appear to have worked.
lt: Jei kažkas bandys registruotis prie šio domeno šiuo el. pašto adresu, paskyra nebus sukurta. Registracijos pricesas bus suveikęs.

en: When you make your page private, the old key won’t give access to the page anymore. A new key will be created if the page is once again made public.
lt: Jei padarysite puslapį privačiu - senas raktas nustos galioti. Ateityje, viešinant puslapį, bus sukurtas naujas raktas.

en: While imports are disabled, users will not be allowed to start new imports, but existing imports will not be affected.
lt: Kai importavimas išjungtas - naujų pradėti negalima, bet seni importai važiuos kaip važiavę.

en: Who to follow
lt: Ką sekti

en: Wikipedia link:
lt: Nuoroda į wikipediją:

en: Workers
lt: Darbuotojai

en: Works
lt: Darbai

en: Works created
lt: Darbai sukurti

en: Write down or copy and paste these codes somewhere safe.
lt: Užsirašyt ir išsaugot kur nors saugiai šituos kodus.

en: Yes please!
lt: Taip, žinoma!

en: You are already following <strong>%(account)s</strong>
lt: Jau sekate <strong>%(account)s</strong>

en: You are deleting this readthrough and its %(count)s associated progress updates.
lt: Trinate tai, kas perskaityta ir %(count)s susietų progreso naujinių.

en: You are now following %(display_name)s!
lt: Dabar sekate %(display_name)s!

en: You are running BookWyrm in <strong>debug</strong> mode. This should <strong>never</strong> be used in a production environment.
lt: „BookWyrm“ paleistas <strong>debug</strong> būsenoje. To <strong>niekada</strong> neturėtumėte naudoti produkcinėje aplinkoje.

en: You are running BookWyrm in production mode without https. <strong>USE_HTTPS</strong> should be enabled in production.
lt: „BookWyrm“ leidžiate produkcinėje būsenoje be https. Produkcinėje aplinkoje turi būti įjungtas<strong>USE_HTTPS</strong>.

en: You can add books when you start using %(site_name)s.
lt: Kai pradedate naudotis %(site_name)s, galite pridėti knygų.

en: You can also decide how your list is to be curated - only by you, by anyone, or by a group.
lt: Taip pat galite nuspręsti, kas kuruos jūsų sąrašą – jūs pats ar bet kas grupėje.

en: You can also manually add reading dates here. Unlike changing the reading status using the previous method, adding dates manually will not automatically add them to your <strong>Read</strong> or <strong>Reading</strong> shelves.
lt: Čia galite įdėti skaitymo datas. Tačiau kitaip, nei knygos skaitymo būsenos keitimas anksčiau minėtu būdu, datų pridėjimas manualiai neatnaujins automatiškai <strong>Skaityti</strong> arba <strong>Skaitymo</strong> lentynų.

en: You can block IP ranges using CIDR syntax.
lt: IP rėžius galite blokuoti naudodami CIDR sintaksę.

en: You can change your instance settings in the <code>.env</code> file on your server.
lt: Nustatymus galite pakeisti <code>.env</code> faile, esančiame jūsų serveryje.

en: You can create additional custom shelves to organise your books. A book on a custom shelf can be on any number of other shelves simultaneously, including one of the default reading status shelves
lt: Galite sukurti daugiau lentynų ir kitaip organizuoti savo knygas. Jūsų kurtoje lentynoje esanti knyga vienu metu gali būti ir daugybėje kitų lentynų, įskaitant vieną iš pagrindinių skaitymo statuso lentynų.

en: You can create or join a group with other users. Groups can share group-curated book lists, and in future will be able to do other things.
lt: Galite sukurti arba prisijungti prie grupės. Grupės prižiūri savo knygų sąrašus, o ateityje turės dar daugiau funkcijų.

en: You can download your Goodreads data from the <a href="https://www.goodreads.com/review/import" target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">Import/Export page</a> of your Goodreads account.
lt: Galite atsisiųsti savo „Goodreads“ duomenis iš <a href="https://www.goodreads.com/review/import" target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">Importavimo ir eksportavimo puslapio</a>, esančio jūsų „Goodreads“ paskyroje.

en: You can follow users on other BookWyrm instances and federated services like Mastodon.
lt: Galite sekti vartotojus iš kitų BookWyrm serverių ar federacijos programų, tokių kaip Mastodon.

en: You can generate backup codes to use in case you do not have access to your authentication app. If you generate new codes, any backup codes previously generated will no longer work.
lt: Galima susigeneruoti atsarginius kodus, jei nebūtų galima naudotis autentikacijos programėle. Generuojant kodus seni kodai panaikinami ir nebeveiks.

en: You can make your account more secure by using Two Factor Authentication (2FA). This will require you to enter a one-time code using a phone app like <em>Authy</em>, <em>Google Authenticator</em> or <em>Microsoft Authenticator</em> each time you log in.
lt: Savo paskyrą papildomai galima apsaugoti antro lygio autentikacija (2FA). Tam norint kiekvieną kartą prisijungti - reikia suvesti vienkartinį kodą, naudojant specialią programėlę, tokią kaip <em>Authy</em>, <em>Google Authenticator</em> ar <em>Microsoft Authenticator</em>.

en: You can opt-out at any time in your <a href="%(path)s">profile settings.</a>
lt: Tai galite visada atšaukti <a href="%(path)s">paskyros nustatymuose.</a>

en: You can post a review, comment, or quote here.
lt: Čia galite pridėti apžvalgą, komentuoti arba cituoti.

en: You can secure your account by setting up two factor authentication in your user preferences. This will require a one-time code from your phone in addition to your password each time you log in.
lt: Savo paskyrą papildomai galima apsaugoti antro lygio autentikacija (2FA). Tam norint kiekvieną kartą prisijungti - reikia suvesti vienkartinį kodą, naudojant specialią programėlę.

en: You can see your lists, or create a new one, here. A list is a collection of books that have something in common.
lt: Čia galite matyti savo sąrašus arba sukurti naujų. Sąrašas yra kažką bendro turinčių knygų rinkinys.

en: You can set or change your reading goal any time from your <a href="%(path)s">profile page</a>
lt: Bet kuriuo metu galite pakeisti savo skaitymo tikslą savo <a href="%(path)s">paskyros puslapyje</a>

en: You can set up monitoring to check if Celery is running by querying:
lt: Galima patikrinti "Celery" būseną užklausiant:

en: You can share your thoughts on this book generally with a simple comment
lt: Galite paprastu komentaru parašyti, ką manote apie šią knygą

en: You don't have any Groups yet!
lt: Dar neturite grupių!

en: You don't have any reading activity for this book.
lt: Šios knygos neskaitote.

en: You have already requested to follow <strong>%(account)s</strong>
lt: Jau paprašėte leidimo sekti <strong>%(account)s</strong>

en: You have been removed from the "<a href="%(group_path)s">%(group_name)s</a>" group
lt: Buvote pašalintas iš grupės „<a href="%(group_path)s">%(group_name)s</a>“

en: You have blocked <strong>%(account)s</strong>
lt: Užblokavote <strong>%(account)s</strong>

en: You have no messages right now.
lt: Neturite žinučių.

en: You have shelved this edition in:
lt: Šis leidimas įdėtas į:

en: You must give your list a name and can optionally give it a description to help other people understand what your list is about.
lt: Norėdami, kad kiti žmonės suprastų, koks tai sąrašas, turite jį pavadinti ir, jei norite, jį aprašyti.

en: You must use them in order, and they will not be displayed again.
lt: Juos reikia naudoti iš eilės ir jie daugiau nebebus parodyti.

en: You requested to reset your %(site_name)s password. Click the link below to set a new password and log in to your account.
lt: Prašėte pakeisti %(site_name)s slaptažodį. Spauskite žemiau, kad pakeisti slaptažodį ir prisijungti prie savo paskyros.

en: You successfully added a book to this list!
lt: Sėkmingai pridėjote knygą į šį sąrašą!

en: You successfully suggested a book for this list!
lt: Sėkmingai pasiūlėte knygą šiam sąrašui!

en: You're all caught up!
lt: Viską peržiūrėjote!

en: You're all set!
lt: Viskas atlikta!

en: You're invited to join %(site_name)s!
lt: Esate pakviesti prisijungti prie %(site_name)s!

en: You're invited to join %(site_name)s! Click the link below to create an account.
lt: Esate pakviesti prisijungti prie %(site_name)s! Spauskite nuorodą žemiau, kad sukurtumėte paskyrą.

en: You've reached the import limit.
lt: Pasiekėte importavimo limitą.

en: You've read <a href="%(path)s">%(read_count)s of %(goal_count)s books</a>.
lt: Perskaityta <a href="%(path)s">%(read_count)s iš %(goal_count)s knygų</a>.

en: Your %(year)s Books
lt: Jūsų %(year)s m. knygos

en: Your <a href="%(url)s">import</a> completed.
lt: Jūsų <a href="%(url)s">importas</a> baigtas.

en: Your Account
lt: Jūsų paskyra

en: Your Books
lt: Mano knygos

en: Your Groups
lt: Jūsų grupės

en: Your Lists
lt: Jūsų sąrašai

en: Your account as a user and an admin
lt: Jūsų, kaip naudotojo ir administratoriaus paskyra

en: Your account will be hidden. You can log back in at any time to re-activate your account.
lt: Paskyra taps paslėpta, tačiau prisijungus prie saito bus galima aktyvuoti ją vėl.

en: Your account will show up in the <a href="%(path)s">directory</a>, and may be recommended to other BookWyrm users.
lt: Jūsų paskyra atsiras <a href="%(path)s"> kataloge </a> ir gali būti rekomenduota kitiems „BookWyrm“ nariams.

en: Your account will show up in the directory, and may be recommended to other BookWyrm users.
lt: Jūsų paskyra atsiras kataloge ir gali būti rekomenduota kitiems „BookWyrm“ nariams.

en: Your books
lt: Jūsų knygos

en: Your comments
lt: Tavo komentarai

en: Your domain appears to be misconfigured. It should not include protocol or slashes.
lt: Atrodo, kad jūsų domenas nesukonfigūruotas. Į jį neturėtų įeiti protokolas arba pasvirieji brūkšniai.

en: Your export will include all the books on your shelves, books you have reviewed, and books with reading activity.
lt: Į eksportavimą įeis visos jūsų lentynose esančios knygos, peržiūrėtos knygos bei tos, kurias neseniai skaitėte.

en: Your group
lt: Jūsų grupė

en: Your group members will appear here. The group owner is marked with a star symbol.
lt: Čia matysis jūsų grupės nariai. Grupės savininkas pažymėtas žvaigždutės simboliu.

en: Your instance is missing a code of conduct.
lt: Serveryje nėra elgesio kodo.

en: Your instance is missing a privacy policy.
lt: Serveryje nėra privatumo politikos.

en: Your outgoing email address, <code>%(email_sender)s</code>, may be misconfigured.
lt: Siunčiamo el. pašto adresas, <code>%(email_sender)s</code> gali būti netinkamai sukonfigūruotas.

en: Your password:
lt: Jūsų slaptažodis:

en: Your profile, books, direct messages, and settings can be accessed by clicking on your name in the menu here.
lt: Savo paskyrą, knygas, tiesiogines žinutes ir nustatymus galite pasiekti, meniu spustelėdami savo vardą.

en: Your quotes
lt: Jūsų citatos

en: Your reading activity
lt: Jūsų skaitymo veikla

en: Your review of '%(book_title)s'
lt: Jūsų apžvalga apie „%(book_title)s“

en: Your reviews
lt: Tavo atsiliepimai

en: active
lt: aktyvus

en: and %(remainder_count_display)s other | and %(remainder_count_display)s others
lt[0]: ir %(remainder_count_display)s kitas
lt[1]: ir %(remainder_count_display)s kiti
lt[2]: ir %(remainder_count_display)s kitų
lt[3]: ir %(remainder_count_display)s kitų

[ctx: barcode scanner]
en: ISBN scanned
lt: ISBN nuskaitytas

[ctx: barcode scanner]
en: Scanning...
lt: Skenuojama...

en: book on your shelves | books on your shelves
lt[0]: jūsų lentynoje esanti knyga
lt[1]: jūsų lentynose esančios knygos
lt[2]: jūsų lentynose esančios knygos
lt[3]: jūsų lentynose esančios knygos

en: books
lt: knygos

en: books every
lt: knygas kas

en: boosted
lt: iškėlė

en: commented on <a href="%(book_path)s">%(book)s</a>
lt: pakomentavo <a href="%(book_path)s">%(book)s</a>

en: commented on <a href="%(book_path)s">%(book)s</a> by <a href="%(author_path)s">%(author_name)s</a>
lt: pakomentavo autoriaus <a href="%(author_path)s">%(author_name)s</a> knygą <a href="%(book_path)s">%(book)s</a>

[ctx: curation type]
en: Open
lt: Atidaryti

en: days.
lt: dienų.

en: eBook
lt: Elektroninė knyga

en: edited %(date)s
lt: redaguota %(date)s

en: finished
lt: baigta

en: finished reading <a href="%(book_path)s">%(book)s</a>
lt: baigė skaityti <a href="%(book_path)s">%(book)s</a>

en: finished reading <a href="%(book_path)s">%(book)s</a> by <a href="%(author_path)s">%(author_name)s</a>
lt: pabaigė skaityti <a href="%(author_path)s">%(author_name)s</a> knygą <a href="%(book_path)s">%(book)s</a>

[ctx: followed by ISBN]
en: Searching for book:
lt: Ieškoma knygos:

en: follower you follow | followers you follow
lt[0]: jūs sekate
lt[1]: jūs sekate
lt[2]: jūs sekate
lt[3]: jūs sekate

en: has been removed from your group "<a href="%(group_path)s">%(group_name)s</a>"
lt: buvo pašalintas iš jūsų grupės „<a href="%(group_path)s">%(group_name)s</a>“

en: has changed the description of <a href="%(group_path)s">%(group_name)s</a>
lt: pakeitė <a href="%(group_path)s">%(group_name)s</a> aprašymą

en: has changed the name of <a href="%(group_path)s">%(group_name)s</a>
lt: pakeitė <a href="%(group_path)s">%(group_name)s</a> pavadinimą

en: has changed the privacy level for <a href="%(group_path)s">%(group_name)s</a>
lt: pakeitė privatumo lygį grupei <a href="%(group_path)s">%(group_name)s</a>

en: has joined your group "<a href="%(group_path)s">%(group_name)s</a>"
lt: prisijungė prie jūsų grupės „<a href="%(group_path)s">%(group_name)s</a>“

en: inactive
lt: neaktyvus

en: last active
lt: pastarąjį kartą aktyvus

en: of %(pages)s pages
lt: iš %(pages)s psl.

en: on <a href="/">%(site_name)s</a>
lt: per <a href="/">%(site_name)s</a>

en: page %(page)s
lt: %(page)s psl.

en: page %(page)s of %(total_pages)s
lt: %(page)s psl. iš %(total_pages)s

en: pages
lt: puslapiai

en: password
lt: slaptažodis

en: percent
lt: procentai

en: posts
lt: įrašai

en: quoted <a href="%(book_path)s">%(book)s</a>
lt: pacitavo <a href="%(book_path)s">%(book)s</a>

en: quoted <a href="%(book_path)s">%(book)s</a> by <a href="%(author_path)s">%(author_name)s</a>
lt: pacitavo <a href="%(author_path)s">%(author_name)s</a> knygą <a href="%(book_path)s">%(book)s</a>

en: rated <a href="%(book_path)s">%(book)s</a>:
lt: įvertino <a href="%(book_path)s">%(book)s</a>:

en: rated <em><a href="%(path)s">%(title)s</a></em>: %(display_rating)s star | rated <em><a href="%(path)s">%(title)s</a></em>: %(display_rating)s stars
lt[0]: įvertinta <em><a href="%(path)s">%(title)s</a></em>: %(display_rating)s žvaigždute
lt[1]: įvertinta <em><a href="%(path)s">%(title)s</a></em>: %(display_rating)s žvaigždutėmis
lt[2]: įvertinta <em><a href="%(path)s">%(title)s</a></em>: %(display_rating)s žvaigždutėmis
lt[3]: įvertinta <em><a href="%(path)s">%(title)s</a></em>: %(display_rating)s žvaigždutėmis

en: rated it
lt: įvertino

en: replied to <a href="%(user_path)s">%(username)s</a>'s <a href="%(status_path)s">status</a>
lt: atsakė į <a href="%(user_path)s">%(username)s</a> <a href="%(status_path)s"> statusą</a>

en: reviewed <a href="%(book_path)s">%(book)s</a>
lt: apžvelgė <a href="%(book_path)s">%(book)s</a>

en: reviewed <a href="%(book_path)s">%(book)s</a> by <a href="%(author_path)s">%(author_name)s</a>
lt: apžvelgė autoriaus <a href="%(author_path)s">%(author_name)s</a> knygą <a href="%(book_path)s">%(book)s</a>

en: search
lt: paieška

en: set a goal to read %(counter)s book in %(year)s | set a goal to read %(counter)s books in %(year)s
lt[0]: nustatė tikslą perskaityti %(counter)s knygą %(year)s m.
lt[1]: nustatė tikslą perskaityti %(counter)s knygas %(year)s m.
lt[2]: nustatė tikslą perskaityti %(counter)s knygų %(year)s m.
lt[3]: nustatė tikslą perskaityti %(counter)s knygas %(year)s m.

en: started
lt: pradėta

en: started reading <a href="%(book_path)s">%(book)s</a>
lt: pradėjo skaityti <a href="%(book_path)s">%(book)s</a>

en: started reading <a href="%(book_path)s">%(book)s</a> by <a href="%(author_path)s">%(author_name)s</a>
lt: pradėjo skaityti <a href="%(author_path)s">%(author_name)s</a> knygą <a href="%(book_path)s">%(book)s</a>

en: stopped
lt: nustota

en: stopped reading <a href="%(book_path)s">%(book)s</a>
lt: nustojo skaityti <a href="%(book_path)s">%(book)s</a>

en: stopped reading <a href="%(book_path)s">%(book)s</a> by <a href="%(author_path)s">%(author_name)s</a>
lt: nustojo skaityti <a href="%(author_path)s">%(author_name)s</a> knygą <a href="%(book_path)s">%(book)s</a>

en: to
lt: į

en: username
lt: naudotojo vardas

en: wants to read <a href="%(book_path)s">%(book)s</a>
lt: nori perskaityti <a href="%(book_path)s">%(book)s</a>

en: wants to read <a href="%(book_path)s">%(book)s</a> by <a href="%(author_path)s">%(author_name)s</a>
lt: nori perskaityti <a href="%(author_path)s">%(author_name)s</a> knygą <a href="%(book_path)s">%(book)s</a>

en: {i} uses
lt: {i} naudoja

en: …and the longest
lt: ... ir ilgiausias

en: 简体中文 (Simplified Chinese)
lt: 简体中文 (Supaprastinta kinų)

en: 繁體中文 (Traditional Chinese)
lt: 繁體中文 (Tradicinė kinų)
